УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА7-ма сесія 2-го скликання

УХВАЛА № 557


від 11/28/96
Про прийняття у комунальну власність Львівської міської Ради народних депутатів ринків
Зміни та доповнення
п.2, п.4, п.3.2 згідно з ухвалою № 95-1998
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Всі\ За номерами', Document 'Про внесення змін та доповнень до ухвали від 28.11.96р. №557'
Керуючись ст.ст. 7, 19 Закону України "Про місцеві Ради народних депутатів та місцеве і регіональне самоврядування", ст.ст. 32, 35 Закону України "Про власність", ст.2 Закону України "Про підприємства в Україні" та у відповідності з рішенням виконавчого комітету Львівської обласної Ради народних депутатів № 579 від 22.10.91 р. "Про ринки м. Львова", ухвали 12-ї сесії Львівської обласної Ради народних депутатів № 288 від 12.05.93 р. "Про передачу майна комунальної власності", Львівська міська Рада народних депутатів ухвалила:
1. Вважати прийнятими у комунальну власність Львівської міської Ради народних депутатів ринки /рухоме, нерухоме майно/ "Галицький", "Привокзальний", "Стрийський", "Новий", "Центральний", "Винниківський", "Підзамчівський" та майно асоціації "Крам" з моменту підписання актів їх прийому-передачі між фондом комунального майна Львівської обласної Ради народних депутатів, фондом комунального майна Львівської міської Ради народних депутатів, райадміністраціями м. Львова.
2. Управління ринками в повному обсязі покласти на департаменти соціальної та гуманітарної політики та економічної політики і ресурсів виконавчого комітету Львівської міської Ради народних депутатів.
3. Виконкому Львівської міської Ради народних депутатів:
3.1 внести ринки до переліку об’єктів, які з у комунальній і власності Львівської міської Ради народних депутатів;
3.2 затвердити статус ринків як державно-комунальних, взяти їх на баланс, визначити порядок і умови управління їх діяльністю;
3.3 забезпечити належний контроль за ефективним використанням майна ринків.
4. Контроль за виконанням даної ухвали покласти на постійні комісії комунального майна і прав людини, законності та депутатської етики та на заступника голови виконкому п. О.Сендегу.
Голова Ради В.Куйбіда