УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА3-тя сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 95


від 12/03/98
Про внесення змін та доповнень до ухвали від 28.11.96р. №557
«Про прийняття у комунальну власність Львівської міської Ради народних депутатів ринків»Керуючись ст.ст.16,26,30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.5,7,19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», у зв'язку із структурними змінами департаменту економічної політики та ресурсів і з метою ефективного використання майна ринків міста, Львівська міська рада ухвалила:
Внести наступні зміни та доповнення до ухвали від 28.11.96р. №557 «Про прийняття у комунальну власність Львівської міської Ради народних депутатів ринків»:
1. Пункт 2 викласти в редакції: «Управління ринками в повному обсязі покласти на департамент економічної політики та ресурсів Львівської міської ради».
2. Пункт 3.2. виключити.
3. Доповнити ухвалу пунктом 4 наступного змісту: «Департаменту економічної політики та ресурсів укласти та переукласти у зв'язку із зміною орендодавця договори оренди на цілісні майнові комплекси ринків після визначення їх вартості та розмірів орендної плати, відповідно до чинних нормативних актів».
4. Пункт 4 вважати пунктом 5 і викласти в редакції: «Контроль за виконанням даної ухвали покласти на постійні комісії муніципального майна, економічної політики, депутатської діяльності, громадського правопорядку та самоврядування та на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів О.Сендегу.Секретар ради В.Білоус