УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення823


від 07/02/2010

Про погодження прийняття в експлуатацію приватного житлового будинку садибного типу, гаража та господарської будівлі на вул.Рожевій, 14


   Розглянувши звернення громадян Щерб’яка Богдана Михайловича і Щерб’як Ольги Дмитрівни від 30.04.2010 № З-Щ-8428 та представлені документи, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 09.09.2009 № 1035 “Про затвердження Тимчасового порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт“, ухвалою міської ради від 19.10.2006 № 219 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“ та рішенням виконавчого комітету від 05.02.2010 № 109 “Про порядок погодження прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт“, виконавчий комітет вирішив:
   1. Погодити прийняття в експлуатацію приватного житлового будинку садибного типу після прибудови, збудованих гаража та господарської будівлі на вул.Рожевій, 14, які здійснив громадянин Щерб’як Богдан Михайлович.
   2. Департаменту містобудування протягом п’яти робочих днів підготувати та видати у встановленому порядку довідку про погодження прийняття в експлуатацію приватного житлового будинку садибного типу, гаража та господарської будівлі на вул.Рожевій, 14.
            Відповідальний: директор
            департаменту містобудування.
   3. Громадянину Щерб’яку Богдану Михайловичу звернутися в інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області для оформлення і отримання сертифіката відповідності державним будівельним нормам, стандартам та правилам приватного житлового будинку садибного типу, гаража та господарської будівлі на вул.Рожевій, 14.
   4. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту містобудування.

   Міський голова А.Садовий