УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Розпорядження283


від 06/24/2011

Про ідентифікацію назв деяких вулиць довідника вулиць м. Львова

Зміни
згідно з розпорядженням від 27.04.2016 № 158
документ: Database 'Документи ЛМР', View '1.Головний\Не опубліковані', Document '[ від 27.04.2016 ]......Розпорядження'

У зв’язку з необхідністю уточнення та ідентифікації назв у переліку вулиць м. Львова, враховуючи рішення комісії з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у м. Львові (протокол від 10.12.2009 № 14):

1. Погодити перелік правильних (уточнених) назв вулиць та площ м. Львова відповідно до поданої нижче таблиці, на підставі історичних назв, з врахуванням правопису української мови та вважати, що назви вулиць, наведені у колонках 3 і 4 таблиці, якщо вони вживалися у різний час при оформленні документів, рівноправно ідентифікують відповідну вулицю з правильною назвою, наведеною у колонці 5:

№ з/п
Код вулиці
Назва вулиці згідно з розпорядженням від 24.06.1997
410
Назва вулиці згідно з розпорядженням від 23.04.2004
№ 250
Правильна
назва
1
2
3
4
5
1.
2111
Таллінська
Талліннська
Таллінська
2.
2127
Теребовельська
Теребовлянська
Теребовлянська
3.
1941
Розкіш
Розкішна
Розкіш
4.
1178
Вовчка Марка
Марка Вовчка
Марка Вовчка
5.
1162
Вигоди
Вигода
Вигода
6.
1204
Гайдучка І.
Гайдучка С.
Гайдучка С.
7.
1002
5-й парк ст. Львів
5-й парк
5-й парк
8.
1405
Зимова верхня
Зимова горішня
Зимова горішня
9.
1437
Кармалюка У.
Кармелюка У.
Кармалюка У.
10.
1440
Карпінського
Карпінського О.
Карпінського
11.
1406
Зимова нижня
Зимова долішня
Зимова долішня
12.
1433
Білинського М., капітана
Білинського М., кап.
Білинського М.
13.
1278
Григоровича
Григоровича І.
Григоровича І.
14.
1287
Гулака-Артемовського М.
Гулака-Артемовського С.
Гулака-Артемовського С.
15.
1339
Дубовицька (Рясне)
Дубровицька (Рясне)
Дубовицька (Рясне)
16.
1313
Дністровська
Дністерська
Дністерська
17.
1561
Кузнярівка
Кознярівка
Кузнярівка
18.
1916
Рапопорта Я.
Раппопорта Я.
Раппапорта Я.
19.
1636
Ляйнберга С.
Ляймберга С.
Ляйнберга С.
20.
1268
Граб'янки Г.
Грабянки Г.
Грабянки Г.
21.
1467
Князя Ярослава Осмомисла
Князя Ярослава Осмомисла, пл.
Князя Ярослава Осмомисла, пл.
22.
1577
Лаврівського І.
Лаврівського І. (Білогорща)
Лаврівського І.
23.
2173
Українки Лесі
Лесі Українки
Лесі Українки
24.
1646
Маланюка Є.
Маланюка Є., пл.
Маланюка Є., пл.
25.
1967
Сєченова
Сєченова І.
Сєченова І.
26.
2069
Стадників
Стадників (Білогорща)
Стадників
27.
2270
Щепкіна
Щепкіна М.
Щепкіна М.
28.
2179
Фабрична пл.
Фабрична вул.
Фабрична пл.
29.
1235
Полуботка
Полуботка П., гетьмана
Полуботка П.
30.
2238
Чувашська
Чуваська
Чуваська

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконкому.




А. Садовий