УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення54


від 02/12/2021

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.06.2016 № 455
Керуючись Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій“, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.05.2020 № 624-р “Про затвердження перспективного плану формування територій громад Львівської області“, з метою забезпечення належного санітарного стану території м. Львова та населених пунктів, які входять до складу Львівської міської територіальної громади, надання якісних послуг з вивезення побутових відходів виконавчий комітет вирішив:


внести зміни до рішення виконавчого комітету від 21.06.2016 № 455 “Про відшкодування додаткових витрат на вивезення та захоронення побутових відходів, доповнивши пункт 2 підпунктом 2.6 у такій редакції:
2.6. Вартість перевезення побутових відходів, затверджена згідно з додатком до цього рішення, застосовується при наданні послуг з вивезення побутових відходів на території м. Львова та населених пунктів, які входять до складу Львівської міської територіальної громади.“.Львівський міський голова А. Садовий