УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення620


від 06/08/2018

Про встановлення мораторію на зміну цільового призначення земельних ділянок, які знаходяться в оренді, використовуються без договорів оренди землі, перебувають у власності для обслуговування автостоянок (парковок)
Зважаючи на велику кількість будівництва об’єктів містобудування на території м. Львова, які не у повній мірі забезпечують потреби мешканців у паркуванні транспорту, навантаженість на транспортну інфраструктуру м. Львова, керуючись ст. 144 Конституції України, ст. ст. 12, 122 Земельного кодексу України, виконавчий комітет вирішив:


1. Встановити мораторій на зміну цільового призначення земельних ділянок, які знаходяться в оренді, використовуються без договорів оренди землі, перебувають у власності для обслуговання автостоянок (парковок).
2. Встановити, що містобудівні умови та обмеження на забудову земельних ділянок, які знаходяться в оренді (власності) для обслуговування автостоянок (парковок), видаються виключно для будівництва об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури.
3. Департаменту містобудування у разі надходження звернень про зміну цільового призначення земельних ділянок, які знаходяться в оренді (власності) або використовуються без договорів оренди землі для обслуговування автостоянок (парковок), розроблення детальних планів території, видачу містобудівних умов та обмежень на забудову земельних ділянок керуватись цим рішенням.
Відповідальний: директор департаменту
містобудування.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з містобудування.Львівський міський голова А. Садовий