УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Розпорядження535


від 11/19/2020

Про відзначення грошовою винагородою переможців закладів освіти м. Львова у рамках реалізації Програми “Успішний педагог“ на 2020 рік



З метою реалізації Програми “Успішний педагог“ на 2020 рік, затвердженої ухвалою міської ради від 04.09.2020 № 6535, враховуючи рішення виконавчого комітету від 11.09.2020 № 801 “Про затвердження Порядку визначення переможців у рамках реалізації Програми “Успішний педагог“ на 2020 рік“:
1. Відзначити грошовою винагородою переможців закладів освіти м. Львова у рамках реалізації Програми “Успішний педагог“ на 2020 рік згідно з додатком.
2. Відділам освіти Галицького та Франківського районів, Шевченківського та Залізничного районів, Сихівського та Личаківського районів управління освіти департаменту гуманітарної політики провести нарахування та виплату грошової винагороди у розмірі 25 000,00 грн. (без оподаткування) кожному згідно з пунктом 1 за рахунок видатків, передбачених у кошторисах відповідних закладів освіти м. Львова на 2020 рік.
Відповідальні: начальники відділів освіти
Галицького та Франківського районів,
Шевченківського та Залізничного
районів, Сихівського та Личаківського
районів управління освіти департаменту
гуманітарної політики.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.



                      А. Садовий




Додаток
до розпорядження Львівського
міського голови
від 19.11.2020 № 535

СПИСОК
переможців закладів освіти м. Львова у рамках
реалізації Програми “Успішний педагог“ на 2020 рік,
які відзначаються грошовою винагородою

Заклади загальної середньої освіти

1. Андріїв Галина Ярославівна вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи № 60 м. Львова
2. Андрусяк Галина Петрівна вчитель початкових класів початкової школи Дзвіночок Львівської міської ради
3. Бандровська Оксана Богданівна – вчитель історії Львівської середньої загальноосвітньої школи східних мов та східних бойових мистецтв Будокан з поглибленим вивченням іноземних мов
4. Бутим Галина Павлівна вчитель української мови та літератури ліцею № 45 Львівської міської ради
5. Височанський Мирослав Мирославович – вчитель історії ліцею 52 імені М. Лобачевського Львівської міської ради
6. Вишневська Тетяна Андріївна вчитель англійської мови навчально-виховного комплексу Школа комп’ютерних технологій Львівський технологічний ліцей
7. Ганик Оксана Володимирівна – вчитель початкових класів загальноосвітньої школи Дивосвіт
8. Гіль Мирослав Миронович вчитель історії середньої загальноосвітньої школи № 84 імені Блаженної Йосафати Гордашевської
9. Грамоліна Уляна Ярославівна вчитель математики ліцею міжнародних відносин імені В. Стуса Львівської міської ради
10. Доскочинська Ольга Ярославівна вчитель інформатики ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради
11. Ісик Тетяна Іванівна вчитель англійської мови ліцею № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради
12. Кальмук Надія Миколаївна вчитель інформаційних технологій та математики навчально-виховного комплексу “Школа-гімназія І-ІІІ ступенів Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких“
13. Карасава Роксолана Мирославівна вчитель інформатики ліцею міжнародних відносин імені В. Стуса Львівської міської ради
14. Кобилюх Ольга Степанівна вчитель англійської мови ліцею № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради
15. Коваліско Олександра Віталіївна – вчитель біології ліцею імені В. Симоненка Львівської міської ради
16. Козак Тарас Ігорович вчитель географії Львівської середньої загальноосвітньої школи східних мов та східних бойових мистецтв Будокан з поглибленим вивченням іноземних мов
17. Колісніченко Надія Михайлівна вчитель початкових класів загальноосвітньої школи Дивосвіт
18. Колодій Наталя Ігорівна вчитель початкових класів приватного середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу Живе слово
19. Курач Лілія Володимирівна – вчитель християнської етики загальноосвітньої школи Дивосвіт
20. Кушваха Марія Степанівна – вчитель математики ліцею № 93 Львівської міської ради
21. Левкович Олена Зенонівна вчитель початкових класів ліцею 52 імені М. Лобачевського Львівської міської ради
22. Леськів Юлія Олегівна – вчитель фізкультури ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради
23. Мазник Мар’яна Іванівна – вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 43
24. Мацеха Ірина Валеріївна вчитель початкових класів ліцею № 52 імені М. Лобачевського Львівської міської ради
25. Мелесь Галина Віталіївна вчитель початкових класів приватного середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу Живе слово
26. Мех Марія Олегівна вчитель екології та біології ліцею НадіяЛьвівської міської ради
27. Нечепурна Ярина Богданівна вчитель географії ліцею міжнародних відносин імені В. Стуса Львівської міської ради
28. Николаєв Мирослав Степанович вчитель фізкультури, Захисту України навчально-виховного комплексуШкола-садокСофія м. Львова
29. Новогольник Ірина Володимирівна вчитель англійської мови Львівської академічної гімназії при Національному університеті Львівська політехніка
30. Олексишин Андрій Мар’янович вчитель інформатики ліцею № 18 Львівської міської ради
31. Остапчук Володимир Валерійович вчитель фізкультури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 імені Тараса Шевченка
32. Павлюк Анна Анатоліївна – вчитель математики креативної міжнародної дитячої школи
33. Пажун Надія Богданівна вчитель англійської мови ліцею імені В. Симоненка Львівської міської ради
34. Палій Оксана Борисівна вчитель інформатики середньої загальноосвітньої школи № 99 м. Львова
35. Петрів Наталя Володимирівна вчитель математики навчально-виховного комплексу Інженерно-економічна школа Львівський економічний ліцей
36. Підлісна Наталя Іванівна вчитель історії навчально-виховного комплексу Школа-садок Софія м. Львова
37. Процишак Леся Семенівна вчитель фізики Львівської академічної гімназії при Національному університеті Львівська політехніка
38. Радик Ярина Федорівна вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 60 м. Львова
39. Сагайдак Ірина Іванівна вчитель математики навчально-виховного комплексу Школа комп’ютерних технологій Львівський технологічний ліцей
40. Садлій Ганна Борисівна вчитель початкових класів ліцею № 93 Львівської міської ради
41. Сакович Людмила Сергіївна вчитель української мови та літератури, польської мови ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради
42. Серватнюк Галина Орестівна вчитель початкових класів Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7
43. Слепич Соломія Зіновіївна вчитель початкових класів початкової школи Світанок
44. Слободянюк Людмила Василівна вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 74
45. Терлецька Леся Іванівна вчитель початкових класів ліцею Львівський Львівської міської ради
46. Філенко Катерина Олексіївна вчитель японської мови та літератури Львівської середньої загальноосвітньої школи східних мов та східних бойових мистецтв Будокан з поглибленим вивченням іноземних мов
47. Шпак Геннадій Володимирович вчитель англійської та японської мов Львівської середньої загальноосвітньої школи східних мов та східних бойових мистецтв Будокан з поглибленим вивченням іноземних мов
48. Якимів-Ткач Світлана Ігорівна вчитель інформатики середньої загальноосвітньої школи № 99 м. Львова
49. Якубич Марія Юріївна вчитель англійської мови ліцею № 45 Львівської міської ради
50. Яцик Наталя Ігорівна вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи № 97 м. Львова
Заклади дошкільної освіти

1. Аввакумова Уляна Богданівна – вихователь закладу дошкільної освіти (дитячого садка) № 7 Львівської міської ради
2. Бабух Ірина Йосипівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 44 Львівської міської ради
3. Бондаренко Наталія Анатоліївна музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 37 Львівської міської ради
4. Величко Олександра Богданівна вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 134 Львівської міської ради
5. Волощак Оксана Михайлівна – вихователь закладу дошкільної освітиКазка Львівської міської ради
6. Гайворонська Зоряна Михайлівна музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 67 Львівської міської ради
7. Глинка Оксана Михайлівна музичний керівник гімназії ПровесіньЛьвівської міської ради
8. Голованова Світлана Миколаївна вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 167 Львівської міської ради
9. Головацька Ярослава Іванівна вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 168 Львівської міської ради
10. Гораль Зоряна Зорянівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 37 Львівської міської ради
11. Іванович Ірина Михайлівна вчитель-логопед, дефектолог закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 160 Львівської міської ради
12. Корнієнко Галина Юріївна вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу ПізнайкоЛьвівської міської ради
13. Костевко Наталя Григорівна музичний керівник початкової школиДзвіночок Львівської міської ради
14. Кроленко Катерина Сергіївна вихователь приватного середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу “Живе слово“
15. Кутинська Мар’яна Іванівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 160 Львівської міської ради
16. Медвідь Наталія Ігорівна вихователь, практичний психолог закладу дошкільної освіти (дитячого садка) № 135 Львівської міської ради
17. Нечай Марта Євстахіївна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 167 Львівської міської ради
18. Панькевич Лілія Олексіївна музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 67 Львівської міської ради
19. Петрів Лариса Володимирівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу № 183 Львівської міської ради
20. Петровська Надія Михайлівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 33 Львівської міської ради
21. Пищик Жанна Ігорівна вихователь початкової школи Дзвіночок Львівської міської ради
22. Понкало Ольга Петрівна вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу № 88 Львівської міської ради
23. Слодзяк Любов Степанівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) 92 Львівської міської ради
24. Стасишин Леся Миронівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу № 165 Львівської міської ради
25. Стеблівська Ольга Михайлівна вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 30 Львівської міської ради
26. Сторонська Анастасія Зенонівна практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясел-садка) 92 Львівської міської ради
27. Торконяк Світлана Іванівна вихователь, вчитель музики початкової школи Малюк Львівської міської ради
28. Трет’як Євгенія Олександрівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 37 Львівської міської ради
29. Узумова Каріна Едуардівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 129 Львівської міської ради
30. Фот Галина Веніамінівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу № 88 Львівської міської ради
31. Фулитка Леся Іванівна вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 109 Львівської міської ради
32. Цебрик Наталія Василівна вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 37 Львівської міської ради
33. Цюнглевич Ірина Юріївна вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 187 Львівської міської ради
34. Чупило Оксана Ярославівна вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу № 165 Львівської міської ради
35. Чучман Наталія Євгенівна вихователь, психолог початкової школи Дзвіночок Львівської міської ради
36. Шиденко Ольга Володимирівна вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 73 Львівської міської ради
37. Штойко Анастасія Віталіївна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу № 165 Львівської міської ради
38. Якуба Тетяна Степанівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 125 Львівської міської ради
39. Яремко Марія Зіновіївна вихователь, вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 132 Львівської міської ради
40. Яцун Мар’яна Олександрівна вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу Барвінок Львівської міської ради
Заклади позашкільної освіти

1. Дзюб Оксана Ярославівна керівник гуртка Центру творчості дітей та юнацтва Галичини
2. Куциняк Наталя Романівна керівник гуртка Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості м. Львова
3. Лубій Антон Богданович керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району
4. Мазуркіна Тетяна Анатоліївна керівник гуртка Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості м. Львова
5. Марущак Софія Степанівна керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Франківського району
6. Мелимук Христина Володимирівна керівник ансамблю Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники
7. Олексин Тарас Євгенійович методист, керівник гуртка Дитячого центру туризму, спорту та екскурсій МЖК-1
8. Сидор Марія Русланівна керівник гуртка Львівського міського координаційно-методичного центру Галицьке юнацтво
9. Соломіна Віра Ярославівна керівник гуртка Центру творчості дітей та юнацтва Галичини
10. Цигилик Ірена Федорівна керівник Народної капели бандуристок Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району.




Керуючий справами
виконкому М. Литвинюк


Віза:

Начальник управління
освіти З. Довганик