УКРАЇНА


ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Рішення114


від 02/14/2020

Про встановлення внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами послуг, які надає ЛКП “Залізничнетеплоенерго“
Керуючись Законами України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання“, “Про житлово-комунальні послуги“, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 129 “Про затвердження Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання“, враховуючи звернення Львівського комунального підприємства “Залізничнетеплоенерго“ від 11.09.2019 № 16/1221 (зареєстроване у Львівській міській раді 12.09.2019 за № 2-27978-25), листа департаменту економічного розвитку від 16.01.2020 № 4-2301-834, виконавчий комітет вирішив:


1. Встановити Львівському комунальному підприємству “Залізничнетеплоенерго“:
1.1. Розмір внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії на опалення, встановлених у багатоквартирному житловому будинку, та їх розподіл між споживачами (населення, бюджетні установи, інші споживачі), облік спожитої теплової енергії яким проводиться одним вузлом комерційного обліку теплової енергії:
1.1.1. Для населення, бюджетних установ, інших споживачів згідно з додатком 1.
1.1.2. Для бюджетних установ – згідно з додатком 2.
1.1.3. Для інших споживачів – згідно з додатком 3.
1.2. Розмір внесків за заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії на опалення, встановлених у багатоквартирному житловому будинку, та їх розподіл між споживачами (населення, бюджетні установи, інші споживачі), облік спожитої теплової енергії яким проводиться одним вузлом комерційного обліку теплової енергії:
1.2.1. Для населення, бюджетних установ, інших споживачів – згідно з додатком 4.
1.2.2. Для бюджетних установ згідно з додатком 5.
1.2.3. Для інших споживачів згідно з додатком 6.
1.3. Розмір внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії на опалення та підігрів води у багатоквартирному житловому будинку, обладнаного індивідуальним тепловим пунктом, та їх розподіл між споживачами (населення, бюджетні установи, інші споживачі):
1.3.1. Для населення, бюджетних установ, інших споживачів згідно з додатком 7.
1.4. Розмір внесків за заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії на опалення та підігрів води у багатоквартирному житловому будинку, обладнаного індивідуальним тепловим пунктом, та їх розподіл між споживачами (населення, бюджетні установи, інші споживачі):
1.4.1. Для населення, бюджетних установ, інших споживачів згідно з додатком 8.
2. Встановити, що:
2.1. Нарахування плати внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії, встановлених у приміщенні споживачів, та їх розподіл між споживачами (населення, бюджетні установи, інші споживачі), за спожиту теплову енергію проводиться у перший місяць календарного кварталу.
2.2. Розрахунковим періодом для оплати внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії, та їх розподіл між споживачами (населення, бюджетні установи, інші споживачі), облік спожитої теплової енергії яким проводиться окремим вузлом комерційного обліку теплової енергії, є квартал.
3. Це рішення набирає чинності з 1 лютого 2020 року.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.Львівський міський голова А. Садовий