УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА10-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 2355


від 09/14/2017
Про перейменування ЛКП “Муніципальна дружина“ у ЛКП “Муніципальна варта“З метою приведення назви підприємства у відповідність до європейських стандартів, для забезпечення розуміння основної мети, напрямків діяльності підприємства, забезпечення завдань і функцій, передбачених статутом Львівського комунального підприємства “Муніципальна дружина“, затвердженим наказом начальника управління безпеки міста Львівської міської ради від 17.08.2017 № 5, керуючись Господарським кодексом України, статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, міська рада ухвалила:
1. Перейменувати Львівське комунальне підприємство “Муніципальна дружина“ у Львівське комунальне підприємство “Муніципальна варта“.
2. Вважати Львівське комунальне підприємство “Муніципальна варта“ правонаступником Львівського комунального підприємства “Муніципальна дружина“.
3. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1467 “Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь“, виклавши підпункт 6.1 у новій редакції:

з/п
Комунальне підприємство
Уповноважений орган
6.1.
ЛКП “Муніципальна варта“
Управління безпеки міста

4. Управлінню безпеки міста у встановленому порядку підготувати, затвердити та провести державну реєстрацію нової редакції статуту Львівського комунального підприємства “Муніципальна варта“ відповідно до пункту 1 цієї ухвали.
Відповідальний: начальник управління безпеки міста.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 09/18/2017