УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА2-га сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 187


від 02/17/2011
Про внесення змін до ухвал міської ради від 16.02.2009 № 2334 та від 19.03.2009 № 2521З метою створення сприятливих передумов для розвитку громадських організацій, надання їм практичної, методичної та матеріально-фінансової підтримки на виконання суспільних завдань, що у свою чергу сприятиме поліпшенню надання послуг мешканцям міста, беручи до уваги ухвали міської ради від 03.06.2010 № 3560 Про внесення змін до ухвали міської ради від 06.07.2006 № 94 та від 08.07.2010 № 3704 Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“, міська рада ухвалила:
1. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 16.02.2009 2334 “Про затвердження Комплексної програми підтримки громадських організацій, виклавши пункт 3.1 у новій редакції:
“3.1. У галузі культури та туризму:
3.1.1. Проведення культурних заходів, присвячених національним державним та релігійним святам, офіційним датам, ювілеям.
3.1.2. Проведення спільних форумів/семінарів/конференцій для вироблення стратегії розвитку галузі, розробки механізму співпраці між громадськими організаціями та міською владою.
3.1.3. Підтримка ініціатив у галузі культури та туризму з особливим обліком циклічних подій, що залучають до реалізації різноманітні середовища та організації.
3.1.4. Підтримка дій, що популяризують багатокультурність місцевих суспільств, зокрема культуру національних та етнічних меншин на території міста.
3.1.5. Підтримка дій, метою яких є інтеграція і співпраця між поколіннями за допомогою історії, культури та туризму.
3.1.6. Підтримка ініціатив, а також реалізація заходів, що популяризують традицію, історію і культурну спадщину м.Львова.
3.1.7. Популяризація мистецтва у всіх його областях.
3.1.8. Популяризація театральної творчості.
3.1.9. Проведення заходів у галузі культури та туризму, що стосуються підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу "Євро 2012".
3.1.10. Загальноміські заходи, орієнтовані на туристів, які мають на меті створити образ м.Львова як туристично-привабливого регіонального центру.
3.1.11. Розширення та модернізація форми міжнародної співпраці у галузі культури і туризму та обмінів з європейськими країнами та регіональними організаціями.
3.1.12. Підтримка дій щодо розробки та впровадження нових туристичних маршрутів, атракцій та туристичних продуктів.
3.1.13. Підтримка дій щодо популяризації різних видів туризму, зокрема молодіжного, активного туризму тощо“.
2. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 19.03.2009 2521 “Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів“:
2.1. Викласти пункт 2.3 у новій редакції:
2.3. Реалізація завдань Програми покладається на управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики, управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики, управління культури департаменту гуманітарної політики, управління “Секретаріат ради“, департамент гуманітарної політики та управління туризму департаменту “ЄВРО 2012“.
2.2. Викласти пункт 3.2 у новій редакції:
“3.2. До складу комісії включаються заступник міського голови з гуманітарних питань, директор департаменту гуманітарної політики (у галузі туризму — директор департаменту “ЄВРО 2012“) та два представники управління “Секретаріат ради“.
Для розгляду соціально-культурних проектів у галузі культури до складу конкурсної комісії додатково включаються всі члени постійної комісії культури, промоцій, засобів масової інформації та туризму і два представники управління культури департаменту гуманітарної політики.
Для розгляду соціально-культурних проектів у галузі туризму до складу конкурсної комісії додатково включаються всі члени постійної комісії культури, промоцій, засобів масової інформації та туризму і два представники управління туризму департаменту “ЄВРО 2012“.
Для розгляду соціально-культурних проектів у галузі соціального захисту до складу конкурсної комісії додатково включаються всі члени постійної комісії медицини, освіти і соціального захисту та два представники управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики.
Для розгляду соціально-культурних проектів у галузі роботи з дітьми, молоддю та сім’ями, фізичної культури і спорту до складу конкурсної комісії додатково включаються всі члени постійної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення і два представники управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики.
Для розгляду соціально-культурних проектів у галузі розвитку громадянського суспільства до складу конкурсної комісії додатково включаються по одному представнику від постійної комісії культури, промоцій, засобів масової інформації та туризму, постійної комісії медицини, освіти і соціального захисту і постійної комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення.
Комісію очолює голова, на посаду якого затверджується заступник міського голови з гуманітарних питань. На посади заступника голови комісії та секретаря комісії затверджуються відповідно директор департаменту гуманітарної політики (у галузі туризму — директор департаменту “ЄВРО 2012“) і начальник управління “Секретаріат ради“.
2.3. Викласти пункт 5.1 у новій редакції:
5.1. На фінансову підтримку соціально-культурних проектів використовуються кошти, передбачені у кошторисах відповідних управлінь департаменту гуманітарної політики, управління туризму департаменту “ЄВРО 2012“ та управління “Секретаріат ради“.
Міський голова А.Садовий