УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА15-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 4037


від 10/11/2018
Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 777 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою підвищення ефективності управління виконавчими органами Львівської міської ради, міська рада ухвалила:
внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 777 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“:
1. Викласти частину 1.1 “Повноваження управління інформаційних технологій департаменту розвитку“ розділу VIII “Повноваження виконавчих органів, які підпорядковані заступнику міського голови з питань розвитку“ у новій редакції:
1.1. Повноваження управління інформаційних технологій департаменту розвитку
1. Визначення пріоритетних напрямів, заходів і завдань цифрового перетворення м. Львова.
2. Організація, координація та контроль за формуванням і виконанням міських програм та проектів, пов’язаних з інформатизацією м. Львова.
3. Впровадження елементів електронного урядування для забезпечення прозорості діяльності міської ради, а також доступного спілкування громадян з органами місцевого самоврядування, юридичними особами, громадськими організаціями; створення механізмів надання послуг громадянам та організаціям у режимі реального часу.
4. Розробка пропозицій з оптимізації діяльності структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ, організацій комунальної власності м. Львова за рахунок впровадження інформаційних систем.
5. Постійний збір та аналітична обробка інформації щодо стану та перспектив інформатизації країни та регіону.
6. Формування умов залучення до м. Львова високотехнологічних компаній та розробників програмного забезпечення; взаємодія та координація зусиль підприємств та установ незалежно від форм власності щодо належного розвитку сфери електронного урядування та інновацій м. Львова задля задоволення потреб громади.
7. Проведення заходів щодо промоції та популяризації впровадження електронного урядування та інновацій.
8. Участь у реалізації політики органів місцевого самоврядування у сфері зв’язку та кабельного телебачення.
9. Розробка і погодження технічних умов для прокладання телекомунікаційних мереж.
10. Перевірка телекомунікаційних мереж на наявність і відповідність технічним умовам.
11. Забезпечення розвитку і ефективного функціонування сфери розумних сервісів для задоволення потреб мешканців та гостей міста“.
Міський голова А. Садовий

Дата оприлюднення: 10/22/2018