УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 1260


від 11/10/2016
Про заходи щодо організації функціонування дитячої кімнати у будівлі Львівської міської радиЗ метою створення належних умов для тимчасового перебування дітей відвідувачів, які у встановленому порядку мають право на перебування в адміністративній будівлі Львівської міської ради, а також дітей депутатів Львівської міської ради та працівників Львівської міської ради, надання якісних послуг та сприяння зміцненню сімейних цінностей, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про статус депутатів місцевих рад“, міська рада ухвалила:
1. Визначити функціональне призначення одного із кабінетів, розміщеного на першому поверсі адміністративної будівлі Львівської міської ради за адресою: м. Львів, площа Ринок, 1, як дитячої кімнати для тимчасового перебування дітей відвідувачів Центру надання адміністративних послуг, депутатів та працівників Львівської міської ради.
Термін: до 01.01.2017.
Відповідальний: керуючий справами
виконкому
2. Адміністративно-господарському управлінню:
2.1. Розробити та подати на розгляд виконавчого комітету порядок перебування дітей у дитячій кімнаті для тимчасового перебування дітей відвідувачів Центру надання адміністративних послуг, депутатів та працівників Львівської міської ради.
Термін: до 01.02.2017.
2.2. Здійснити відповідні заходи, пов’язані із забезпеченням функціонування дитячої кімнати для тимчасового перебування дітей відвідувачів Центру надання адміністративних послуг, депутатів та працівників Львівської міської ради (у тому числі матеріально-технічне, кадрове, фінансове забезпечення тощо).
Відповідальний: начальник
адміністративно-господарського
управління.
3. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 14.07.2016 777 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“, доповнивши частину 7 розділу Х Повноваження виконавчих органів, які підпорядковані безпосередньо керуючому справами виконкому пунктом 8 у такій редакції:
“8. Забезпечення належного функціонування дитячої кімнати для тимчасового перебування дітей відвідувачів Центру надання адміністративних послуг, депутатів та працівників Львівської міської ради“.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію культури, молодіжної політики та спорту.
Міський голова А. Садовий

Дата оприлюднення: 11/24/2016