УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА13-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 3598


від 06/21/2018
Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.07.2014 № 3700 “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова“Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою посилення захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова міська рада ухвалила:
внести зміни у додаток 1 до ухвали міської ради від 31.07.2014 № 3700 “Про затвердження Комплексної програма підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова“, доповнивши таблицю підпункту 2.2 пунктом 7 у такій редакції:


з/п
Заходи
Відповідальний виконавець
7.
Надання адресної допомоги на придбання житла на умовах співфінансування учасникам антитерористичної операції та родинам Героїв Небесної Сотні мешканцям м. Львова у порядку, затвердженому рішенням виконавчого комітету
Управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики
Міський голова А. Садовий

Дата оприлюднення: 07/05/2018