УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА13-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 3710


від 07/12/2018
Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.07.2014 № 3700 “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова“Відповідно до Конституції України, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, рішенням Львівської обласної ради від 13.09.2016 № 203 “Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України“, з метою вшанування і гарантування соціального та правового захисту бійців добровольчих батальйонів, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, посилення захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова міська рада ухвалила:
внести зміни у додаток 2 до ухвали міської ради від 31.07.2014 № 3700 “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова“, доповнивши стрічкою 12 згідно з додатком до цієї ухвали.
Міський голова А. СадовийДодаток

до ухвали міської ради

від __________№_____
ДОПОВНЕННЯ
до необхідної суми видатків на фінансування у 2018-2020 році Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова
№ з/п
Напрямки використання
Сума,
тис. грн.
1
2
3
12.Надання допомоги у забезпеченні учасників АТО матеріально-технічними засобами, іншими необхідними матеріалами
2 000,0

Секретар ради А. Забарило

Віза:

Начальник управління
економіки Р. Панасюк

Дата оприлюднення: 07/20/2018