УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 1103


від 07/08/2021
Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.04.2011 № 376 “Про Правила благоустрою м. Львова“Керуючись Конституцією України, Законами України Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про благоустрій населених пунктів“, кодексами України, іншими нормативно-правовими актами і нормативними документами, що регулюють відносини у сфері благоустрою, відповідно до рекомендацій з розроблення правил благоустрою території населеного пункту, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 31.05.2007 № 32, з метою врегулювання використання вулично-дорожньої мережі м. Львова персональними легкими електричними транспортними засобами, міська рада ухвалила:
внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 21.04.2011 № 376 Про Правила благоустрою м. Львова“, доповнивши:
1. Пункт 1.10 розділу 1 після слів “червоні лінії – межі існуючих та запроектованих вулиць, доріг, майданів, які відмежовують території мікрорайонів, кварталів та території іншого призначенняабзацом у такій редакції:
персональний легкий електричний транспортний засіб – транспортний засіб (самокат, скутер, cігвей, гіроборд, гіроскутер, моноколесо тощо), що приводиться в рух за допомогою електричного двигуна потужністю до 3 кВт та здатний розвивати швидкість понад 5 км/год, окрім крісел колісних“.
2. Розділом 8-1 Правила використання вулично-дорожньої мережі персональними легкими електричними транспортними засобами“ згідно з додатком до цієї ухвали.
3. Додаток 3 до Правил благоустрою м. Львова пунктом 33 у такій редакції:

33.20.1.35. Використання вулично-дорожньої мережі м. Львова персональним легким електричним транспортним засобом з порушенням вимог, що встановлені Правилами благоустрою м. Львовахххххх

4. Зобов’язати фізичних та юридичних осіб, які надають послуги з оренди персональних легких електричних транспортних засобів у м. Львові, забезпечувати ознайомлення користувачів з вимогами Правил благоустрою м. Львова, затверджених ухвалою міської ради від 21.04.2011 № 376.
Міський голова А. СадовийДодаток
до ухвали міської ради
від ___________№____

РЕДАКЦІЯ
розділу 8-1 “Правила використання вулично-дорожньої мережі персональними легкими електричними транспортними засобами“

“8-1. Правила використання вулично-дорожньої мережі персональними легкими електричними транспортними засобами

8-1.1. Використання вулично-дорожньої мережі персональним легким електричним транспортним засобом дозволяється особам, які досягли 14-річного віку.
Дітям від 7 до 14 років дозволяється використання вулично-дорожньої мережі персональним легким електричним транспортним засобом тільки у супроводі дорослих та виключно на тротуарах, пішохідних доріжках, у парках, скверах, за умови дотримання швидкісного режиму, встановленого цими Правилами.
8-1.2. Особа має право використовувати персональний легкий електричний транспортний засіб на вулично-дорожній мережі за умови, що він обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду – білого кольору, позаду – червоного, а у темну пору доби – з увімкненим ліхтарем (фарою) та виділивши себе за допомогою світлоповертальних елементів, що закріплюються на зовнішньому одязі або в інший спосіб.
8-1.3. При використанні вулично-дорожньої мережі користувач персонального легкого електричного транспортного засобу зобов’язаний здійснювати рух велосипедними доріжками.
8-1.3.1. Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, користувачі персонального легкого електричного транспортного засобу зобов'язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.
8-1.3.2. У разі відсутності велосипедної доріжки користувач персонального легкого електричного транспортного засобу може здійснювати рух по тротуару або пішохідною зоною, за умови дотримання швидкісного режиму встановленого цими Правилами.
8-1.4. Використання вулично-дорожньої мережі на персональному легкому електричному транспортному засобі дозволяється з такою швидкістю:
8-1.4.1. На велосипедних доріжках із швидкістю - до 20 км/год.
8-1.4.2. На тротуарах, пішохідних доріжках, у парках, скверах та на паркувальних майданчиках із швидкістю – до 5 км/год.
8-1.5. Особи, які використовують персональний легкий електричний транспортний засіб на вулично-дорожній мережі, рухаючись групами, повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим особам.
8-1.6. Особам, які використовують вулично-дорожню мережу на персональному легкому електричному транспортному засобі забороняється:
8-1.6.1. Керувати технічно несправним персональним легким електричним транспортним засобом, а в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості – з вимкненим ліхтарем (фарою) та без світловідбивачів.
8-1.6.2. Рухатися дорогами для автомобілів.
8-1.6.3. Рухатися трамвайними коліями.
8-1.6.4. Рухатися велосипедними та пішохідними доріжками з одностороннім рухом у протилежному напрямку.
8-1.6.5. Перевозити пасажирів.
8-1.6.6. Керувати персональним легким електричним транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.
8-1.6.7. Під час руху триматися за інший транспортний засіб.
8-1.6.8. Під час руху користуватися телефонами.
8-1.7. Особам, які використовують вулично-дорожню мережу забороняється здійснювати паркування персонального легкого електричного транспортного засобу у таких місцях:
8-1.7.1. На пішохідних переходах.
8-1.7.2. На пандусах для маломобільних груп населення.
8-1.7.3. На зупинках громадського транспорту.
8-1.7.4. На велосипедних та пішохідних доріжках, а також на тротуарі, якщо його ширина менша, ніж 1,5 м.
8-1.7.5. Перед входом/виходом до житлових та нежитлових будівель, споруд.
8-1.7.6. Перед або поблизу аварійних виходів і зон виїзду пожежної охорони, швидкої допомоги та інших екстрених служб“.
Секретар ради М. Лопачак


Віза:


Депутат міської ради В. Лесик
Дата оприлюднення: 07/19/2021