УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 1379


від 12/26/2016
Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.03.2016 № 358 “Про затвердження Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради“З метою забезпечення прав членів територіальної громади м. Львова на участь у самоврядуванні, надання консультативної допомоги у розробці проектів нормативних документів, забезпечення прозорості у діяльності управлінь Львівської міської ради, керуючись ст. ст. 34, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, міська рада ухвалила:
внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 31.03.2016 № 358 Про затвердження Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради“, виклавши підпункт 1.3 у новій редакції:
1.3. Громадська рада може бути утворена за ініціативою керівника управління або 5 громадських організацій, які працюють у відповідній сфері діяльності:
1.3.1. Громадські організації, які працюють у відповідній сфері діяльності, скеровують спільне звернення про ініціювання утворення відповідної громадської ради до керівника профільного управління Львівської міської ради. Таке звернення має містити підписи керівників громадських організацій та засвідчені керівником організації копії відповідних сторінок статуту організації, які підтверджують діяльність у відповідній сфері.
1.3.2. Керівник відповідного управління зобов’язаний протягом 7 робочих днів розглянути це звернення та опублікувати відповідне оголошення про початок створення Громадської ради на офіційному веб-сайті Львівської міської ради“.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 01/04/2017