УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА



10-та сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 2345


від 09/29/2022
Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом аукціону, нежитлових приміщень на вул. Кульпарківській, 5 та внесення змін до ухвали міської ради від 30.06.2022 № 2199



Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про приватизацію державного і комунального майна", з метою наповнення бюджету міста, враховуючи наказ управління комунальної власності департаменту економічного розвитку від 11.01.2022 № 2-О "Про затвердження об’єктів, які пропонуються на приватизацію способом аукціону", міська рада ухвалила:
1. Включити до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом аукціону, нежитлові приміщення цокольного поверху загальною площею 21,5 кв. м на вул. Кульпарківській, 5.
2. Внести зміни у додаток 1 до ухвали міської ради від 30.06.2022 № 2199 "Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації способом аукціону", доповнивши його пунктом з відповідним порядковим номером у такій редакції:

Адреса
об’єкта приватизації
Поверховість
Площа,
кв. м
Реєстраційний номер об'єкта
Викорис-тання
вул. Кульпарківська, 5
цокольний поверх
21,5
2093724146101
вільне

3. Приватизувати об’єкт, зазначений у пункті 1 цієї ухвали, способом аукціону.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови – заступника міського голови з економічного розвитку.



Міський голова Андрій САДОВИЙ




Дата оприлюднення: 10/07/2022