УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА21-ша сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 5440


від 09/19/2019
Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.07.2014 № 3700 “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова“Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою посилення захисту учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів їх сімей – мешканців м. Львова міська рада ухвалила:
внести зміни у додаток 1 до ухвали міської ради від 31.07.2014 № 3700 “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності та членів їх сімей, членів сімей Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова“, виклавши пункт 6 таблиці підпункту 2.2 у новій редакції:

№ з/п
Заходи
Відповідальний виконавець
6.
Надання грошової компенсації на самостійне придбання житла деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, у порядку, затвердженому рішенням виконавчого комітетуУправління соціального захисту департаменту гуманітарної політики
Міський голова А. Садовий

Дата оприлюднення: 09/27/2019