УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА8-ма сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 2147


від 06/29/2017
Про реалізацію намірів кредитного фінансування щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та будівництва потужностей сортування твердих побутових відходівКеруючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про інвестиційну діяльність“, “Про режим іноземного інвестування“, “Про транскордонне співробітництво“, “Про захист іноземних інвестицій в Україні“, “Про зовнішньоекономічну діяльність“, на виконання ухвали міської ради від 18.07.2013 № 2547 “Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності у м. Львові“, міська рада ухвалила:
1. Перейменувати Львівське комунальне підприємство “Крокус-послуги“ у Львівське комунальне підприємство “Зелене місто“.
2. Визначити Львівське комунальне підприємство Зелене містоможливим позичальником за кредитним договором з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та будівництва потужностей сортування твердих побутових відходів.
3. Доручити директору Львівського комунального підприємства Зелене містопровести попередні переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо укладення угоди про наміри щодо кредитного фінансування з метою реалізації комплексу першочергових заходів щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та будівництва потужностей сортування твердих побутових відходів.
4. Департаменту економічного розвитку у встановленому порядку підготувати, затвердити та провести державну реєстрацію нової редакції статуту Львівського комунального підприємства Зелене місто“, враховуючи збільшення статутного фонду підприємства на суму 50 000 000 грн. та зміну мети і предмету діяльності підприємства з врахуванням пунктів 1, 2 та 3 цієї ухвали.
Відповідальний: директор департаменту
економічного розвитку.
5. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1467 Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь, виклавши пункт 1.2 у новій редакції:


з/п
Комунальне підприємство
Уповноважений орган
1
2
3
1.2.
ЛКП Зелене місто
Департамент економічного розвитку

6. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 07/07/2017