УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА21-ша сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 4776


від 06/19/2015
Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3432 “Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова“Втратив чинність
згідно з ухвалою 4632-2019
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3432 “Про затвердж'

    Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, відповідно до Бюджетного кодексу України, ухвали міської ради від 19.01.2015 № 4261 “Про міський бюджет м. Львова на 2015 рік“, з метою посилення соціального захисту інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, багатодітних родин, інших категорій громадян – мешканців м. Львова, створення сприятливих умов для розвитку громадських організацій, забезпечення функціонування закладів соціального спрямування міська рада ухвалила:
    внести зміни у додаток 1 до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3432 “Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова“ (зі змінами), доповнивши вступ новим абзацом такого змісту:
    Дія цієї Програми поширюється також на мешканців, місце проживання яких зареєстроване у м. Винники, смт. Рудно та смт. Брюховичі, при умові, що у відповідних місцевих бюджетах не передбачено коштів для надання допомог (крім одноразової матеріальної допомоги на виконання депутатських повноважень для мешканців м. Львова), надання пільг з послуг зв’язку та компенсаційних виплат, проведення централізованих заходів соціального спрямування та реалізацію соціально-культурних проектів, надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, муніципальних субсидій, погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, фінансової підтримки громадських організацій інвалідів і ветеранів“.
    Міський голова А. Садовий