УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА7-ма сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 1571


від 05/24/2012
Про внесення змін до ухвали міської ради від 10.03.2011 № 248Відповідно до Законів України Про Загальнодержавну програму Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року“, “Про оздоровлення та відпочинок дітей, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 21.12.2010 № 1563/0/5-10 Про затвердження програми Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року у Львівській області, ухвали міської ради від 22.03.2012 № 1385 “Про затвердження Програми з оздоровлення та відпочинку дітей м. Львова на 2012 рік, керуючись Законом України Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада ухвалила:
внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 10.03.2011 № 248 “Про затвердження Програми Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року у м. Львові, виклавши пункт 1.3 у новій редакції:
1.3. Оздоровлення та відпочинок
1.3.1. Мета – створення сприятливих умов для якісного оздоровлення та відпочинку дітей, які проживають у м. Львові.
1.3.2. Основне завдання – збереження, розвиток та ефективне використання мережі відповідних дитячих оздоровчих закладів, для чого:
1.3.2.1. Забезпечити у межах коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова на 2012 рік на управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики, відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки:
а) дітей-сиріт;
б) дітей, позбавлених батьківського піклування;
в) дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей;
г) дітей-інвалідів (котрі мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань);
д) дітей, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії;
е) талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання (крім дітей, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи), у тому числі гуртківців установ дитячо-юнацьких молодіжних клубів м. Львова;
є) учасників дитячих творчих колективів та спортивних команд;
ж) дітей, які перебувають на диспансерному обліку (не менше року);
з) дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків.
1.3.2.2. При вирішенні питання щодо першочерговості оздоровлення та відпочинку дітей враховується соціальний статус дитини і матеріальне становище сім’ї, у якій вона виховується.
1.3.2.3. Забезпечити у межах коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова на 2012 рік на управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики, вжиття інших, передбачених законодавством України, заходів“.

Міський голова А. Садовий