УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА
15-та сесія 7-го скликання
УХВАЛА № 4027
від 09/20/2018
| Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою, та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок |  |
Розглянувши заяви громадян, керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, п. 5 ст. 15 Закону України “Про оренду землі“, ст. ст. 12, 35, 40, 93, 120, 118, 121, 124 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Затвердити громадянам:
1.1. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок і передати громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельні ділянки, які є у фактичному користуванні громадян, для обслуговування індивідуальних житлових будинків, гаражів та ведення садівництва згідно з додатком 1, встановивши обмеження через заборону зміни цільового використання земельних ділянок.
1.2. Технічні документації із землеустрою і передати громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельні ділянки, які є у фактичному користуванні громадян, для обслуговування індивідуальних житлових будинків, гаражів та ведення садівництва згідно з додатком 2, встановивши обмеження через заборону зміни цільового використання земельних ділянок.
2. Внести зміни:
2.1. У додаток до ухвали міської ради від 13.07.2018 № 3837 “Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок“, а саме:
2.1.1. У графі 5 пункту 8 цифри “986“ замінити цифрами: “987“.
2.1.2. У графі 5 пункту 9 цифри “582“ замінити цифрами: “561“.
2.1.3. У графі 2 пункту 1 слова “Коробкін Володимир Євгенович“ замінити словами “Коробкін Володимир Євгенійович“.
2.2. У додаток 2 до ухвали міської ради від 07.06.2018 № 3586 “Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок“, замінивши у графі 4 пункту 13 цифри “4610137200:08:011:0122“ цифрами “4610137200:07:001:0038“.
3. Землевласникам та орендарям забезпечити:
3.1. Виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки та зареєструвати їх у встановленому порядку.
3.2. Цілодобовий доступ до існуючих на території ділянок інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових інженерних мереж.
4. Департаменту містобудування забезпечити внесення відповідних змін у земельно-кадастрові дані.
Відповідальний: директор департаменту містобудування.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з містобудування.
Міський голова А. Садовий

|