УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА13-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 3755


від 07/13/2018
Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.02.2016 № 131 “Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень“З метою створення сприятливих передумов для розвитку громадських організацій, надання їм матеріально-фінансової підтримки на виконання суспільних завдань через забезпечення можливості користування ними приміщеннями, що перебувають у власності територіальної громади м. Львова, відповідно до їхньої статутної діяльності, а також для вдосконалення та спрощення механізму проведення конкурсу з відшкодування орендної плати для громадських та інших неприбуткових організацій міська рада ухвалила:
1. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 04.02.2016 № 131 Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень, доповнивши:
1.1. Пунктом 2.2-1 у такій редакції:
“2.2-1. Учасниками Програми не можуть бути громадські та інші неприбуткові організації, які:
2.2-1.1. Використовують приміщення менше одного року з моменту підписання договору оренди.
2.2-1.2. Мають заборгованість по орендній платі за попередній календарний рік.
2.2-1.3. Сплачують орендну плату за пільговими умовами (у тому числі у розмірі 1 грн. за 1 кв. м за місяць або орендна ставка становить один відсоток)“.
1.2. Пунктами 3.10-1 та 3.10-2 у такій редакції:
“3.10-1. Громадські та інші неприбуткові організації учасники конкурсу зобов’язані вчасно оплачувати орендну плату за використання приміщень.
3.10-2. У разі, якщо станом на 15 грудня сума заборгованості у період нарахування відшкодування є більшою, ніж за один календарний місяцьуправління Секретаріат ради не перераховує фінансову підтримку за листопад-грудень“.
1.3. Розділом 4-1 у такій редакції:
“4-1. Порядок встановлення орендної плати у розмірі 1 грн. за 1 кв. м за місяць.
4-1.1. Можливість встановлення орендної плати у розмірі 1 грн. за 1 кв. м за місяць надається громадським та іншим неприбутковим організаціям, які були учасниками конкурсу надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень протягом останніх трьох років та отримували максимальний відсоток відшкодування.
4-1.2. Секретар конкурсної комісії аналізує інформацію щодо учасників конкурсу та інформує членів конкурсної комісії про перелік громадських та інших неприбуткових організацій, які можуть претендувати на встановлення орендної плати у розмірі 1 грн. за 1 кв. м за місяць.
4-1.3. За результатами засідання конкурсна комісія приймає рішення рекомендувати громадській чи іншій неприбутковій організації звернутись в управління Секретаріат ради щодо підготовки проекту ухвали про встановлення орендної плати у розмірі 1 грн. за 1 кв. м за місяць на термін дії укладеного ними діючого договору оренди.
4-1.4. Управління Секретаріат ради, отримавши відповідне звернення від громадської чи іншої неприбуткової організації та на підставі протоколу засідання конкурсної комісії, готує проект ухвали про встановлення орендної плати у розмірі 1 грн. за 1 кв. м за місяць на термін дії укладеного ними діючого договору оренди“.
2. Внести зміни у додаток 2 до ухвали міської ради від 07.06.2007 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова, вилучивши у пункті 4.3 розділу 4 слова молодіжними, дитячими, спортивними громадськими організаціями“.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 07/24/2018