УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА22-га сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 6104


від 12/26/2019
Про внесення змін до ухвали міської ради від 01.12.2016 № 1273 “Про затвердження Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення“Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про благоустрій населених пунктів“, Постановою Кабінету Міністрів України від 06.09.2017 № 717 “Про реалізацію пілотного проекту щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи Prozorro.Продажі“, з метою вивчення нових порядків проведення та визначення переможців на право оренди конструктивних елементів благоустрою для розміщення пересувних тимчасових споруд на території Центрального парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, забезпечення відкритості та прозорості такої процедури, розвитку конкуренції та отримання максимального доходу через передачу в оренду конструктивних елементів благоустрою міська рада ухвалила:
внести зміни до ухвали міської ради від 01.12.2016 № 1273 “Про затвердження Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення“, доповнивши пунктом 4-1 у такій редакції:
4-1. Дозволити Львівському комунальному підприємству “Львівський центральний парк культури та відпочинку імені Б. Хмельницького“ протягом 2020 року у рамках пілотного проекту укладати договори на право тимчасового користування конструктивними елементами благоустрою виключно за результатами проведених у електронній торговій системі Prozorro.Продажі аукціонів на оформлення права на оренду окремих конструктивних елементів благоустрою для розміщення тимчасових споруд чи/або пересувних тимчасових споруд у м. Львові відповідно до Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення або відповідного рішення виконавчого комітету щодо проведення ЛКП “Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького“ аукціону із використанням електронної торгової системи Prozorro.Продажі.
Орендна плата за користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення зараховується на відповідний поточний рахунок ЛКПЛьвівський центральний парк культури та відпочинку імені ім. Б. Хмельницького і сплачується суб’єктом підприємницької діяльності незалежно від факту встановлення тимчасової споруди чи/або пересувної тимчасової споруди.
Комунальне підприємство має право використовувати орендну плату, одержану від переданих ним в оренду тимчасових споруд чи/або пересувних тимчасових споруд, на поповнення власних обігових коштів.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 01/09/2020