УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА9-та сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 1766


від 04/17/2008
Про впорядкування процедури надання та розподілу житла Львівською міською радоюВтратив чинність
згідно з ухвалою 2054-2008
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '2. Прийняті\За каденціями', Document 'Про внесення доповнень до ухвали міської ради від 19.10.2006 № 280 “Про вне■

  Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні“, враховуючи пропозиції виконавчих органів міської ради і постійних комісій міської ради, з метою посилення контролю за наданням та розподілом житла міська рада ухвалила:
  1. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 21.06.2007р. 975 “Про затвердження Положення про виконавчий комітет Львівської міської ради“, виклавши підпункти 2.13, 2.14 пункту 2 “Повноваження виконавчого комітету“ у новій редакції:
  2.13. Розподіл (надання, обмін) відповідно до законодавства житла, що належить до комунальної власності міста, після отримання відповідного погодження міською радою; вирішення питань щодо використання нежитлових приміщень, будинків і споруд, що належать до комунальної власності.
  2.14. Надання відповідно до законодавства громадянам, які потребують соціального захисту, безоплатного або за доступну для них плату житла після отримання відповідного погодження міською радою.“
  2. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 19.10.2006р. № 219 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“ (зі змінами та доповненнями), виклавши пункти 14, 15 розділу I “ПОВНОВАЖЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ“ у новій редакції:
  14. Розподіл (надання, обмін) відповідно до законодавства житла, що належить до комунальної власності міста, після отримання відповідного погодження міською радою; вирішення питань щодо використання нежитлових приміщень, будинків і споруд, що належать до комунальної власності.
  15. Надання відповідно до законодавства громадянам, які потребують соціального захисту, безоплатного або за доступну для них плату житла після отримання відповідного погодження міською радою.“
  Міський голова А.Садовий