УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 869


від 11/03/2011
Про внесення змін до ухвали міської ради від 03.04.2008 № 1697
Зміни
згідно з ухвалою 1816-2012
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвал міської ради від 09.07.2009 № 2779 та від 03.11.2011 № 8'
Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про регулювання містобудівної діяльності“, “Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва, з метою приведення у відповідність до чинного законодавства міська рада ухвалила:
1. Внести зміни у додаток 1 до ухвали міської ради від 03.04.2008 1697 “Про порядок залучення коштів інвесторів (замовників, забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова (зі змінами) у редакції ухвали міської ради від 09.07.2009 № 2779 Про внесення змін до ухвали міської ради від 03.04.2008 № 1697“:
1.1. Викласти:
1.1.1. Пункт 1.4 у новій редакції:
“1.4. До пайової участі у розвитку інфраструктури м. Львова не залучаються замовники у разі:
1.4.1. Будівництва обєктів будь-якого призначення на замовлення державних органів або органів місцевого самоврядування за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.
1.4.2. Будівництва навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення.
1.4.3. Будівництва будинків житлового фонду соціального призначення та доступного житла.
1.4.4. Будівництва індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів; господарських споруд, розташованих на відповідних земельних ділянках; реконструкції (прибудова, добудова, розширення) існуючої квартири.
1.4.5. Будівництва обєктів комплексної забудови територій, що здійснюється за результатами інвестиційних конкурсів або аукціонів.
1.4.6. Будівництва обєктів за умови спорудження на цій земельній ділянці обєктів соціальної інфраструктури.
1.4.7. Будівництва обєктів, що споруджуються замість тих, що пошкоджені або зруйновані внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру.
1.4.8. Будівництва обєктів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу, за рахунок коштів інвесторів.
1.4.9. Будівництва обєктів на земельних ділянках, придбаних на аукціонах, організатором яких виступала Львівська міська рада.
1.4.10. Будівництва об’єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних закладів, загальноосвітніх та спортивних шкіл, обєктів позашкільного виховання, охорони здоровя та соціального забезпечення тощо) за умови передачі їх у власність територіальної громади м. Львова.
1.4.11. Будівництва обєктів, що здійснюється у порядку компенсації за ті, що підлягають знесенню, за умови передачі новозбудованих обєктів у власність територіальної громади м. Львова.
1.4.12. Добудови об’єктів незавершеного будівництва, що були придбані на конкурентних засадах (конкурсі, аукціоні), організатором яких виступала Львівська міська рада.
1.4.13. Будівництва релігійно-культових обєктів.
1.4.14. Реставрації (відтворення втрачених) об’єктів історико-архітектурної спадщини (без зміни техніко-економічних показників) для збереження історико-архітектурних пам’яток.
1.4.15. Будівництва обєктів інженерного забезпечення, енергозбереження та енергопостачання: насосних станцій та теплових мереж, бойлерних, котелень, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів, підстанцій, газових розподільчих пунктів, ліній електропередач за умови передачі їх у власність територіальної громади м. Львова.
1.4.16. Будівництва нових об’єктів промислового виробництва або реконструкції чи перепрофілювання в об’єкти промислового виробництва.
1.4.17. Будівництва представництв іноземних держав відповідно до рішення Віденської конвенції від 24.04.1963 Про консульські зносини“.
1.4.18. Добудови обєктів незавершеного будівництва, придбаних у процесі приватизації (стаття 29 Закону УкраїниПро особливості приватизації обєктів незавершеного будівництва“).
1.4.19. Будівництва підземних паркінгів“.
1.1.2. Пункт 1.5 у новій редакції:
“1.5. Встановлений для замовника розмір пайової участі у розвитку інфраструктури м. Львова не може перевищувати граничний розмір пайової участі у розвитку інфраструктури м. Львова. Граничний розмір пайової участі у розвитку інфраструктури з врахуванням інших передбачених законом відрахувань не може перевищувати:
1.5.1. Для нежитлових будівель та споруд 10 відсотків загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта.
1.5.2. Для житлових будинків 4 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта.“.
1.1.3. Пункт 2.2 у новій редакції:
“2.2. Львівській міській раді та її виконавчим органам забороняється вимагати від замовника будівництва надання будь-яких послуг, у тому числі здійснення будівництва обєктів та передачі матеріальних або нематеріальних активів (зокрема житлових та нежитлових приміщень, у тому числі через їх викуп), крім пайової участі у розвитку інфраструктури міста, розрахованої згідно з вимогами цього Положення, а також крім випадків, визначених частиною пятою статті 30 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності.“.
1.2. Доповнити пунктом 1.6 у такій редакції:
1.6. Величина пайової участі у розвитку інфраструктури у м. Львові визначається у договорі про пайову участь, який уклав інвестор (замовник, забудовник) з департаментом економічної політики (відповідно до встановленого Львівською міською радою розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з врахуванням загальної кошторисної вартості будівництва обєкта, визначеної згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами. При цьому не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.“.
2. Замовникам будівництва, при умові, якщо у договорі про пайову участь, укладеним до набрання чинності Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, передбачена сплата замовником будівництва пайової участі (повністю або частково) в обсягах інших ніж визначено Законом України Про регулювання містобудівної діяльності“, до 01.01.2012 привести такий договір у відповідність до цього закону.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію економічної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішніх відносин та постійну комісію архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.
Міський голова А. Садовий