УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА7-ма сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 1585


від 11/04/2021
Про внесення змін до ухвали міської ради від 16.02.2009 № 2334 "Про затвердження Комплексної програми підтримки громадських організацій"Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про громадські об'єднання", "Про благодійну діяльність та благодійні організації", з метою розширення можливостей співпраці з громадськими об’єднаннями та благодійними організаціями, які працюють у соціальному напрямку та надають послуги мешканцям Львівської міської територіальної громади, міська рада ухвалила:
1. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 16.02.2009 № 2334 "Про затвердження Комплексної програми підтримки громадських організацій", виклавши пункт 4.1.4 у новій редакції:
“4.1.4. Порядку використання коштів бюджету Львівської міської територіальної громади для надання фінансової підтримки на здійснення статутної діяльності громадськими об’єднаннями та благодійними організаціями, які надають послуги соціального характеру мешканцям Львівської міської територіальної громади".
2. Управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики подати на затвердження виконавчому комітету “Порядок використання коштів бюджету Львівської міської територіальної громади для надання фінансової підтримки на здійснення статутної діяльності громадськими об’єднаннями та благодійними організаціями, які надають послуги мешканцям Львівської міської територіальної громади".
Термін: до 31.12.2021.
Відповідальний: начальник управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 11/16/2021