УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА6-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 1573


від 03/02/2017
Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 777 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“Відповідно до Закону України Про місцеве самоврядування в Україні та ухвали міської ради від 26.05.2016 № 505 Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, з метою забезпечення вимог Конституції України, законів України, організації належної роботи Львівської міської ради та забезпечення системного та комплексного підходу для вирішення питання соціального захисту сімей міська рада ухвалила:
внести зміни до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 777 Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради, доповнивши частину 1.6 Повноваження управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики розділу ІХ Повноваження виконавчих органів, які підпорядковані заступнику міського голови з гуманітарних питань пунктами 16, 17, 18, 19 у такій редакції:
16. Вирішення відповідно до законодавства України питань щодо попередження насильства у сім’ї.
17. Ініціювання створення та забезпечення роботи при Львівській міській раді постійно діючих робочих комісій з питань координації дій щодо попередження насильства у сім’ї.
18. Координація та здійснення контролю за наданням соціальних послуг та допомоги молодим сім’ям, сім’ям (особам), які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітним сім’ям, сім’ям опікунів, піклувальників, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу, особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
19. Здійснення управління у сфері соціальної роботи із багатодітними сім’ями, видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї“.
Міський голова А. Садовий

Дата оприлюднення: 03/10/2017