УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА21-ша сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 4599


від 04/23/2015
Про внесення змін до ухвали міської ради від 03.04.2008 № 1697 “Про порядок залучення коштів інвесторів (замовників, забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова“Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про регулювання містобудівної діяльності“, міська рада ухвалила:
внести зміни у додаток 1 до ухвали міської ради від 03.04.2008 № 1697 “Про порядок залучення коштів інвесторів (замовників, забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова“ (зі змінами):
1. Викласти підпункт 2.6 у новій редакції:
“2.6. На підставі підписаного договору про пайову участь замовник вносить суму внеску єдиним платежем або частинами за графіком, що визначається у договорі про пайову участь та сплачуються у повному обсязі до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.
Датою прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта є дата реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації або видачі сертифіката.
Пайовий внесок у розмірі до 30 тис. грн. включно замовник сплачує одноразово, внесок у розмірі більше 30 тис. грн. – департамент економічної політики розтерміновує при наявності відповідного звернення замовника та з врахуванням його пропозицій.
При розтермінуванні сплати замовником пайового внеску перший внесок не повинен перевищувати 50 тис. грн.“.
2. Доповнити підпунктом 2.7 у такій редакції:
“2.7. У разі наявності звернення замовника для проведення розрахунку пайового внеску та відсутності звернення замовника на укладання договору про пайову участь і не укладення замовником такого договору департамент економічної політики звертається до суду з метою укладення такого договору у судовому порядку“.
3. Вважати підпункти 2.7 та 2.8 відповідно підпунктами 2.8 та 2.9.
Міський голова А. Садовий