УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА11-та сесія 3-го скликання

УХВАЛА № 867


від 12/28/2000
Про зміни адміністративно-територіального устрою міста Львова


  На виконання Постанови Верховної Ради України від 18.02.2000р. № 1454-ІІІ “Про утворення Сихівського району м.Львова”, постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.97 р. № 1266 “Про комплексну програму збереження історичної забудови м.Львова”, ухвали Львівської обласної ради від 08.10.97 р. № 229 “Про створення нового району в м.Львові”, керуючись Указом Президії Верховної Ради УРСР від 12.03.1981 р. “Про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою УРСР”, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи ухвалу Львівської міської ради від 25.09.97 р. № 872 "Про зміни адміністративно-територіального устрою м. Львова”, рішення виконавчого комітету від 03.11.2000 р. № 599 “Про зміни адміністративно-територіального устрою міста Львова” та розглянувши “Техніко-економічне обгрунтування створення Центрального адміністративного району міста Львова” розроблене Державним інститутом проектування міст “Містопроект”, матеріали засідань робочої групи, утвореної згідно розпорядження міського голови від 24.02.2000 р. “Про утворення робочої групи для виконання Постанови Верховної Ради України “Про утворення Сихівського району м. Львова” Львівська міська рада ухвалила:
  1. Затвердити межі Галицького (центрального), Франківського, Залізничного, Шевченківського, Личаківського, Сихівського (новоутвореного) адміністративних районів згідно з додатками 1 і 2.
  2. Затвердити рішення виконавчого комітету від 03.11.2000 р. № 599 “Про зміни адміністративно-територіального устрою міста Львова”.
  3. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.


  Міський голова В.Куйбіда

                      Додаток №1 до ухвали Львівської міської ради від 28.12.2000р. №867
  Опис меж районів м.Львова

  Галицькій (центральний) район:

  вул. вул. Гвардійська, Нечуя-Левицького, Політехнічна, Ст.Бандери (від вул.Політехнічної до пл.Кропивницького), пл.Кропивницького, Городоцька (від пл.Кропивницького до вул.Ярослава Мудрого), Ярослава Мудрого, Шевченка (від вул.Ярослава Мудрого до початку вул. Шевченка), Городоцька (від початку вул. Шолом Алейхема), Шолом Алейхема, Джерельна (до залізничної колії), залізнична колія (від вул. Джерельної до вул. Опришківської), Опришківська, межа Державного історико-архітектурного заповідника (від повороту вул. Опришківської межею між парковою зоною і територіями підприємства “Галичфарм” та військової частини до початку вул. Липківського), Довбуша, Кривоноса (від вул.Довбуша до вул.Гуцульської), Гуцульська, Лисенка (від вул.Гуцульської до вул.Короленка), Короленка, Личаківська (від вул. Короленка до вул. Винниченка), вул. Винниченка (від вул. Личаківської до початку вул. І.Франка), І.Франка (від початку вулиці до вулиці Костомарова), Костомарова, Шота Руставелі (від вул. Костомарова до буд. № 30 на вул. Шота Руставелі), Архипенка, ген.Тарнавського (від вул.Архипенка до буд. № 109 на вул.ген.Тарнавського), Зелена (від буд. № 109 на вул.ген.Тарнавського до вул.Липова Алея), Липова Алея, межа території стадіону “Україна” до буд.№ 18 на вул. Дністерській, Дністерська (від буд № 18 на вул. Дністерській до буд. № 57 на вул. Стуса), Стуса (від буд. № 57 на вул. Стуса до вул. Дібровної), Дібровна, Ярославенка (від вул.Дібровної до вул. І.Франка), І.Франка (від вул.Ярославенка до вул.Козельницької), межа між Стрийським парком та кварталом громадської забудови (від вул. Козельницької до вул.Стрийської), Стрийська (від буд. № 31 до вул. Гвардійської).
  Франківській район:

  вул.вул.Гвардійська, Нечуя-Левицького, Політехнічна, Ст.Бандери (від вул.Політехнічної до пл.Кропивницького), пл. Кропивницького, Городоцька (від пл. Кропивницького до залізничної колії), залізнична колія від вул. Кульпарківської), Кульпарківська (від залізничної колії до південної межі м.Львова, південна межа м.Львова (від вул.Кульпарківської до вул. Стрийської), Стрийська (від південної межі м. Львова до вул. Гвардійської).
  Залізничний район:

  вул.вул. Кульпарківська (від південної межі м. Львова до залізничної колії), залізнична колія (від вул.Кульпарківської до вул.Городоцької), Городоцька (від залізничної колії до вул. Ярослава Мудрого), Ярослава Мудрого, Шевченка (від вул.Ярослава Мудрого до буд № 139 на вул. Шевченка), межа відводу залізниці (від буд.№ 139 на вул. Шевченка до південної межі промислового вузла “Рясне”), південна межа промислового вузла “Рясне” (від межі відводу залізниці до проїзду Центральний), південно-західна межа м. Львова (від проїзду Центральний до вул. Кульпарківської).
  Шевченківській район

  проїзд Центральний, південна межа промислового вузла “Рясне” (від проїзду Центральний до межі відводу залізниці), межа відводу залізниці (від південної межі промислового вузла “Рясне” до буд. № 139 на вул. Шевченка), вул.вул. Шевченка (від буд № 139 на вул. Шевченка до початку вулиці), Городоцька (від початку вул. Шевченка до вул. Шолом Алейхема), Шолом Алейхема, Джерельна (до залізничної колії), залізнична колія (від вул. Джерельної до вул.Опришківської), Опришківська (від залізничної колії до вул. Б.Хмельницького), Б.Хмельницького (від вул.Опришківської до північної межі м. Львова), північна межа та північно-західна межа м. Львова (від вул.Б.Хмельницького до проїзду Центральний).
  Личаківській район:

  вул.вул. Б.Хмельницького (від північної межі м. Львова до вул.Опришківської), Опришківська (від вул.Б.Хмельницького до межі Державного історико-архітектурного заповідника), межа Державного історико-архітектурного заповідника (від повороту вул.Опришківської межею між парковою зоною і територіями підприємства “Галичфарм” та військової частини до початку вул. Липківського), Довбуша, Кривоноса (від вул.Довбуша до вул. Гуцульської), Гуцульська, Лисенка (від вул.Гуцульської до вул. Короленка), Короленка, Личаківська (від вул.Короленка до вул.Винниченка), вул.Винниченка (від вул.Личаківської до початку вул.І.Франка), І.Франка (від початку вулиці до вул.Костомарова), Костомарова, Шота Руставелі (від вул.Костомарова до буд №30 на вул. Шота Руставелі), Архипенка, ген.Тарнавського (від вул.Архипенка до буд. №109 на вул. ген.Тарнавського), Зелена (від буд. № 109 на вул. ген.Тарнавського до вул.Дж.Вашінгтона), Дж.Вашінгтона, вул.Пасічна (від вул. Дж.Вашінгтона до буд. №185 на вул.Пасічній), східна межа м.Львова (від буд. №185 на вул.Пасічній до вул.Б.Хмельницького).
  Сихівській район:

  Вул.вул.Пасічна (буд №185 на вул.Пасічній до вул.Дж.Вашінгтона), Дж.Вашінгтона, Зелена (від вул.Дж.Вашінгтона до вул. Липова Алея), Липова Алея, межа території стадіону “Україна” до буд. № 18 на вул. Дністерській, Дністерська (від буд. № 18 на вул. Дністерській до буд. № 57 на вул.Стуса), Стуса (від буд. № 57 на вул.Стуса до вул.Дібровної), Дібровна, Ярославенка (від вул.Дібровної до вул.І.Франка), І.Франка (від вул.Ярославенка до вул.Козельницької), межа між Стрийським парком та кварталом громадської забудови (від вул.Козельницької до вул.Стрийської), Стрийська (від буд.№31 до кільцевої дороги), південно-східна межа м.Львова (від перетину вул.Стритйської і кільцевої дороги до буд. № 185 на вул.Пасічній).
  Директор департаменту
  землеустрою та планування
  забудови міста І.Левицький
  Додаток_2.BMP