УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА19-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 5191


від 06/20/2019
Про затвердження детального плану території у районі вул. Б. Хмельницького, вул. Волинської, вул. ПромисловоїКеруючись ст. ст. 8, 19, п. 3 ст. 10, п. 8 ст. 19 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні“, враховуючи рішення виконавчого комітету від 03.08.2018 № 847 “Про розроблення детального плану території у районі вул. Б. Хмельницького, вул. Волинської, вул. Промислової“, матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Б. Хмельницького, вул. Волинської, вул. Промислової у м. Львові, витяг з протоколу засідання № 4 від 29.03.2019 архітектурно-містобудівної ради управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування, міська рада ухвалила:
1. Затвердити детальний план території у районі вул. Б. Хмельницького, вул. Волинської, вул. Промислової як частину змін до плану зонування території Шевченківського району м. Львова, затвердженого ухвалою від 21.05.2015 № 4657, та плану зонування території Личаківського району м. Львова, затвердженого ухвалою від 01.12.2016 № 1283.
2. Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування:
2.1. Забезпечити доступність матеріалів містобудівної документації плану зонування території Шевченківського та Личаківського районів м. Львова способом розміщення на офіційному сайті міської ради її остаточної редакції (із внесеними змінами).
2.2. Здійснювати підготовку та надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування відповідно до рішень планів зонування території Шевченківського та Личаківського районів та іншої затвердженої містобудівної документації. План зонування території Шевченківського та Личаківського районів м. Львова застосовувати в частині, що не суперечить зазначеним вище змінам.
Відповідальний: начальник управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування.
3. Департаменту містобудування здійснювати відведення нових земельних ділянок та зміну цільового призначення раніше відведених земельних ділянок відповідно до вищезазначених затверджених змін до містобудівної документації плану зонування території Шевченківського та Личаківського районів м. Львова.
Відповідальний: директор департаменту містобудування.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з містобудування.
Міський голова А. Садовий

Дата оприлюднення: 06/27/2019