УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА



17-та сесія 4-го скликання

УХВАЛА № 3057


від 12/29/2005
Про приватизацію об’єктів комунальної
власності способом викупу




Зміни
до п.77, п.83 додатка згідно з ухвалою 3170-2006
до п.п.4, 15, 42, 68, 77, 78, 79, 81 додатка згідно з ухвалою 3409-2006
до п.94 додатка згідно з ухвалою 482-2007
до п.90 додатка згідно з ухвалою 159-2011

документ: База данных 'Ухвали ЛМР', Представление 'Ухвали ЛМР', Документ 'Про внесення змін до ухвали ' База данных 'Ухвали ЛМР', Представление '2. Готуються', Документ 'Про внесення змін до ухвали ' База данных 'Ухвали ЛМР', Представление '2. Прийняті\За скликанням', Документ 'Про внесення змін до ухвали ' Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 29.12.2005 № 3057 '
Відмінено
вилучити п.п.32, 33, 48, 49, 73 з додатка згідно з ухвалою 484-2007
документ: База данных 'Ухвали ЛМР', Представление '1. Готуються', Документ 'Про вилучення пунктів з додатків до ухвал міської ради від 20.10.2005р. № 2'
Розглянувши заяви про включення об’єкта до переліку об’єктів, що підлягають приватизації способом викупу, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)“ та Програмою приватизації майна комунальної власності м.Львова на 2005-2006 роки, затвердженою ухвалою міської ради від 11.01.2005р. № 2025 “Про Програму приватизації майна комунальної власності м.Львова на 2005-2006 роки“, міська рада ухвалила:
1. Включити до переліку об’єктів, що підлягають приватизації способом викупу, об’єкти згідно з додатком.
2. Управлінню комунального майна у тримісячний термін винести на розгляд міської ради висновки про вартість майна для встановлення ціни продажу.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію муніципальних ресурсів, торгівлі та побуту.




Секретар ради,
в.о. міського голови З.Сірик



Додаток
до ухвали міської ради
від_________2005р._______

ПЕРЕЛІК
об'єктів, що підлягають приватизації способом викупу


п/п
Покупець
Об’єкт
Адреса
об’єкта приватизації
Розміщення
Площа
кв.м
1
2
3
4
5
6
1
Приватне підприємство “Постач-збут“
н/п
вул.Гайдамацька, 12
1-ий поверх
2-ий поверх
64,1
67,4
2
Сендрій Ганна Василівна
н/п
вул.Е.Ожешко, 6
підвал
23,1
3
ТзОВ “Галхімпромпрод“
н/п
вул.А.Горської, 2
1-ий поверх
66,8
4
Кипич Оксана Іванівна
н/п
вул.А.Горської, 7
1-ий поверх
26,4
5
Гелиш Ігор Васильович
н/п
вул.Городоцька, 42
напівпідвал
40,4
6
ТзОВ “Фіалка“
н/п
вул.Клепарівська, 19
цоколь
59,1
7
Кооператив “Райдуга“
н/п
вул.Волинська, 23
1-ий поверх
16,0
8
Бабаєв Джафар Алі-огли
н/п
вул.Є.Коновальця, 62
1-ий поверх
підвал
51,8
23,9
9
Бабаєв Джафар Алі-огли
н/п
вул.Любінська, 94
1-ий поверх
162,5
10
Бабаєв Джафар Алі-огли
н/п
вул.Пекарська, 26
1-ий поверх
59,9
11
ТзОВ “Євдокія“
н/п
вул.Володимира Великого, 35
1-ий поверх
233,1
12
Кондюх Олег Михайлович
н/п
вул.Городоцька, 72
1-ий поверх
70,6
13
Мечержак Уляна Степанівна
н/п
вул.А.Горської, 2
1-ий поверх
10,1
1
2
3
4
5
6
14
Кондюх Олег Михайлович
н/п
вул.Київська, 6
підвал
1-ий поверх
17,1
91,6
15
Приватне підприємство “Амбра-Віра“
н/п
вул.Генерала Т.Чупринки, 31
напівпідвал
39,3
16
Брунець Любов Степанівна
н/п
вул.М.Кривоноса, 5
цоколь
42,0
17
Кушла Зіновій Васильович
н/п
вул.Промислова, 47
напівпідвал
1-ий поверх
2-ий поверх
214,5
141,6
75,0
18
ТзОВ äЧеревичок“
н/п
вул.Валова, 3
підвал
35,2
19
Кондюх Олег Михайлович
н/п
вул.Володимира Великого, 103
1-ий поверх
120,6
20
Приватна науково-комерційна фірма “Менеджер“
н/п
вул.Замарстинівська, 45
напівпідвал
1-ий поверх
168,1
178,9
21
ВАТ “Львівхім“
н/п
вул.Т.Костюшка, 16
1-ий поверх
120,4
22
Приватне підприємство “Юрконс“
н/п
вул.Т.Костюшка, 16
3-ій поверх
86,0
23
ТзОВ “Аптека-медтехніка-оптика“
н/п
вул.І.Огієнка, 20
1-ий поверх
46,2
24
ТзОВ “Снов’янка“
н/п
вул.Городоцька, 5
1-ий поверх
88,7
25
ВАТ виробниче підприємство “Львівзооветпостачпром“
н/п
вул.Пекарська, 33
1-ий поверх
50,6
26
Прокоп Алла Дмитрівна
н/п
вул.І.Миколайчука, 24
1-ий поверх
89,2
27
ТзОВ “Видавнича фірма “Малті-М“
н/п
пл.Святого Теодора, 13
1-ий поверх
62,5
28
ТЗоВ “Тиса“
н/п
вул.К.Левицького, 2
підвал
1-ий поверх
102,2
220,9
29
Кипич Оксана Іванівна
н/п
вул.А.Горської, 2
1-ий поверх
13,0
30
ТзОВ “Зеня“
н/п
вул.Б.Хмельницького, 189-б
1-ий поверх
77,4
1
2
3
4
5
6
31
ТзОВ “Тернопільчанка“
н/п
вул.Тернопільська, 9
1-ий поверх
103,7
32
ТзОВ “Михась“
н/п
вул.Генерала М.Тарнавського, 104-б
підвал
1-ий поверх
403,4
459,4
33
ТзОВ - фірма “Унція“
н/п
вул.Тернопільська, 9
підвал
1-ий поверх
159,7
178,7
34
Лапичак Ірина Омелянівна
н/п
вул.Б.Хмельницького, 273
1-ий поверх
95,6
35
ТзОВ “Артек ЛТД“
н/п
вул.Володимира Великого, 22
1-ий поверх
213,8
36
Русановський Михайло Іванович
н/п
вул.Зелена ,115-а
1-ий поверх
1-ий поверх
368,5
274,0
37
Короткий Олександр Олегович
н/п
вул.Городоцька, 100
1-ий поверх
30,5
38
Короткий Олександр Олегович
н/п
вул.Городоцька, 102
1-ий поверх
77,9
39
Шамес Аркадій Львович
гараж
вул.І.Франка, 27
1-ий поверх
16,3
40
Семенська Дарія Олександрівна
н/п
вул.І.Шараневича, 9
цоколь
27,3
41
ТзОВ “Галичанка-1“
н/п
вул.Т.Шевченка, 8
1-ий поверх
25,3
42
Меньо Василь Володимирович
н/п
вул.Сихівська, 14
1-ий поверх
73,1
43
Пенська Зінаїда Борисівна
н/п
просп.Шевченка, 8
1-ий поверх
39,7
44
ЗАТ “Кармен-Львів“
н/п
вул.Володимира Великого, 35
1-ий поверх
215,8
45
Луців Роман Іванович
н/п
вул.Т.Шевченка, 88
цоколь
32,1
46
ТзОВ “Дрібногуртова аптека №26“
н/п
вул.Академіка В.Гнатюка, 12
підвал
1-ий поверх
45,8
70,5
47
ТзОВ “Фірма Турист“
н/п
вул.П.Дорошенка, 7
підвал
105,3
48
Орнат Володимир Михайлович
н/п
вул.Русових, 3
1-ий поверх
мезонін
1,1
61,9
49
Орнат Володимир Михайлович
н/п
вул.Русових, 3
1-ий поверх
187,8
1
2
3
4
5
6
50
ТзОВ “Сузір’я Гіада“
н/п
вул.Володимира Великого, 123
1-ий поверх
підвал
378,8
348,7
51
ТзОВ “Інна-Люкс“
н/п
вул.Городоцька, 209
підвал
1-ий поверх
94,4
109,0
52
ТзОВ “Перспектива-авто“
н/п
вул.Сихівська, 2
1-ий поверх
30,9
53
ТзОВ “На Варшавській“
н/п
вул.Х.Алчевської, 1
прийом склори
117,9
54
ТзОВ “П К С“
н/п
вул.Т.Шевченка, 34
1-ий поверх
24,4
55
ЗАТ “Світлиця“
н/п
вул.С.Руданського, 1
підвал
405,9
56
ТзОВ “Прикарпаття Плюс“
н/п
вул.Ш.Шолом-Алейхема, 1
1-ий поверх
підвал
76,8
111,9
57
Пазан Тарас Васильович
н/п
вул.Заводська, 19
1-ий поверх
31,2
58
ТзОВ “Ательє “Взуттєвик“
н/п
вул.Городоцька, 82
1-ий поверх
55,8
59
ТзОВ “На Варшавській“
н/п
вул.П.Панча, 26
1-ий поверх
323,1
60
ТзОВ “Підприємство Мальви ЛТД“
н/п
вул.С.Литвиненка, 3
1-ий поверх
26,5
61
ТзОВ “Галерея-Центр“
н/п
вул.Під Дубом, 7-а
2-ий поверх
95,5
62
ТзОВ “Синевид“
н/п
вул.С.Петлюри, 37
1-ий поверх
підвал
931,2
478,9
63
Зозуля Іван Іванович
н/п
вул.Грюнвальдська, 7
цоколь
24,6
64
ТзОВ “Галерея-Центр“
н/п
вул.Під Дубом, 7-а
1-ий поверх
86,8
65
Глухівський Ростислав Львович
н/п
вул.І.Левинського, 4
напівпідвал
підвал
37,9
22,1
66
Сенько Ераст Омелянович
гараж
вул.Листопадового Чину, 26
підвал
19,1
67
Бартко Микола Андрійович
гараж
вул.І.Франка, 105
підвал
19,3
68
Обласна Рада Спілки Наукових і інженерних об’єднань України
н/п
вул.М.Драгоманова, 48
підвал
1-ий поверх
2-ий поверх
18,7
171,6
219,2
1
2
3
4
5
6
69
Приватне підприємство – фірма “Крокус-мода“
н/п
вул.М.Сосенка, 28
1-ий поверх
85,8
70
Ленишин Андрій Миронович
н/п
вул.Б.Грінченка, 6-б
цоколь
14,6
71
ТзОВ “На Варшавській“
н/п
вул.Варшавська, 33
1-ий поверх
124,4
72
Приватне підприємство “Віроока“
н/п
вул.Князя Романа, 36
підвал
68,4
73
Громадська організація “Молодіжний центр Дозвілля“
н/п
вул.Т.Шевченка, 350
1-ий поверх
2-ий поверх
295,7
355,8
74
ТзОВ “Фірма ТТТ“
н/п
вул.Олени Степанівни, 2
2-ий поверх
146,4
75
Коваленко Віктор Іванович
н/п
вул.Князя Романа, 9
1-ий поверх
14,0
76
Мочарський Андрій Йосипович
н/п
вул.К.Левицького, 112
підвал
17,8
77
ТзОВ “Біля мосту“
н/п
вул.Володимира Великого, 59-а
підвал
1-ий поверх
74,3
678,8
78
ТзОВ “Вілія“
н/п
вул.Фурманська, 6
підвал
1-ий поверх
45,4
22,5
79
ТзОВ “Альфа“
н/п
вул.Володимира Великого, 59-а
підвал
1-ий поверх
129,8
341,6
80
Дочірнє підприємство “Техно-Сила“ ТзОВ “Пресмаксимум“
н/п
пл.Святого Теодора, 5
1-ий поверх
129,0
81
Громадська організація “Фонд соціально-економічного розвитку III тисячоліття“
н/п
вул.Під Дубом, 12
1-ий поверх
мезонін
122,7
79,8
82
Кравченко Микола Прокопович
гараж
вул.Шота Руставелі, 8
1-ий поверх
18,5
83
ТзОВ “Піастра“
н/п
вул.Володимира Великого, 59-а
1-ий поверх
підвал
124,1
44,0
1
2
3
4
5
6
84
Громадська організація “Товариство Лева“
н/п
вул.Юрія Дрогобича, 8
1-ий поверх
120,7
85
ТзОВ “На Варшавській“
н/п
вул.Варшавська, 56
цоколь
417,7
86
Парубій Володимир Володимирович
н/п
пл.Святого Теодора, 5
1-ий поверх
54,0
87
Кооператив “Резерв“
н/п
вул.Личаківська, 201
1-ий поверх
101,6
88
ТзОВ “Мальви-Меблі“
н/п
вул.Володимира Великого, 35-а
1-ий поверх
235,2
89
Кричковська Іванна Ярославівна
н/п
вул.Личаківська, 50
вул.Личаківська, 48
підвал
підвал
34,0
29,1
90
Приватне підприємство “Маяк-Плюс“
н/п
вул.М.Туган-Барановського,14
2-ий поверх
93,4
91
Підприємство “Львівський виробничий комбінат“ Національної спілки театральних діячів
н/п
вул.Гнатюка,15
1-ий поверх
188,0
92.
Худоба Михайло Степанович
н/п
вул.Личаківська, 54
1-ий поверх
24,6
93.
Процик Галина Стефанівна
н/п
вул.Шолом Алейхема, 14
напівпідвал
153,4
94.
ТзОВ “Аптека “Марта“
н/п
пл.Липнева, 4
1-ий поверх
114,9
95.
ТзОВ “Торгово-виробнича фірма “Алберді“
н/п
вул.Виговського, 55
напівпідвал
80,3
96.
ТзОВ “Салон “ ТИС“
н/п
вул.Володимира Великого, 59-а
1-ий поверх
298,3
97
Приватне підприємство “Замок-гарант“
н/п
вул.Б.Хмельницького, 44
напівпідвал
26,7
1
2
3
4
5
6
98.
Приватне підприємство “Ера-ЛВ“
н/п
вул.Тургенєва, 78
1-ий поверх
46
99.
Приватне підприємство “Інгрем“
н/п
вул.М.Некрасова, 53/55
1-ий поверх
83,8
100.
Ганіткевич Марія Йосифівна
н/п
вул.А.Мельника, 5
напівпідвал
37,1
101.
Грималюк Володимир Васильович
н/п
вул.А.Мельника, 5
напівпідвал
32,7
102.
Сіховська Любов Антонівна
н/п
вул.М.Коперника, 24
1-ий поверх
42,9





Секретар ради З.Сірик

Віза:

Начальник управління
комунального майна М.Винничук