УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА18-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 4945


від 04/25/2019
Про розгляд електронної петиції “Забезпечення транспортного сполучення житлового комплексу “Пасічний“ з іншими частинами міста“Відповідно до ст. 231 Закону України “Про звернення громадян“, ухвали міської ради від 26.12.2016 № 1371 “Про затвердження тимчасового порядку подання та розгляду електронних петицій“ міська рада ухвалила:
1. Підтримати електронну петицію “Забезпечення транспортного сполучення житлового комплексу Пасічний“ з іншими частинами міста“ згідно з додатком.
2. Департаменту житлового господарства та інфраструктури до наступного пленарного засідання підготувати дорожню карту щодо вирішення питань, порушених електронною петицією.
Відповідальний: директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики.
Міський голова А. Садовий


Додаток
до ухвали міської ради
від ___________№____

ПЕТИЦІЯ*
“Забезпечення транспортного сполучення житлового комплексу Пасічний“ з іншими частинами міста“

Назва петиції: Забезпечення транспортного сполучення житлового комплексу Пасічний“ з іншими частинами міста
Автор петиції: Кордіяка Тетяна Василівна
Джерело: Єдина система місцевих петицій e-dem.in.ua
Дата початку збору підписів: 25.01.2019
Дата набрання 500 голосів на підтримку петиції: 18.03.2019

Текст петиції

Взагалі відсутнє транспортне сполучення житлового комплексу з іншими частинами міста. Найближча зупинка знаходиться на вулиці Зеленій (вул. Зубрівська) на відстані майже 1 кілометр. Прохід цією дорогою у дощову погоду, в темну пору доби є неможливим.
Крім цього, навіть з вулиці Зубрівської відсутнє сполучення з залізничним вокзалом, районом вулиці Сахарова, Городоцька, Героїв УПА.
У комплексі знаходиться 6 заселених багатоквартирних будинків, також 2 на стадії завершення, будуються додаткові будинки, окрім цього поруч з ЖК Пасічний“ розташований комплекс Villa Magnolia, який теж позбавлений сполучення.
Цю проблему могло б вирішити облаштування зупинки громадського транспорту на перехресті вулиць Пасічна-Пирогівка поруч з комплексом та внесення змін в схеми транспортної системи міста Львова.

* - орфографія і стилістика автора петиції зберігаються


Секретар ради А. Забарило

Віза:

Начальник управління
“Секретаріат ради“ Ю. Лукашевський

Дата оприлюднення: 05/03/2019