УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА17-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 4113


від 11/20/2014
Про погодження гр. гр. Лапінській О. С. та Рехлицькій С.-І. М. заміни земельної ділянки, місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича (навпроти будинку № 8) взамін майна, що вилучається для суспільних потреб
Первинна редакція:

документ.doc


Зміни
згідно з ухвалою 4572-2015
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про затвердження гр. гр. Лапінській О. С. та Рехлицькій С.-І. М. проекту '
Остаточна редакція:
Розглянувши звернення громадян Лапінської Олени Степанівни та Рехлицької Стефанії-Ірини Михайлівни (зареєстроване у Львівській міській раді 29.09.2014 за № 3-Ко-24987/АП), листа управління архітектури департаменту містобудування від 30.10.2014 № 2401-1337, враховуючи соціальну важливість розширення проїзної частини вул. Городоцької, беручи до уваги рішення виконавчого комітету від 04.02.2005 № 115 Про надання управлінню капітального будівництва функцій замовника на проектування, будівництво, реконструкцію та реставрацію об’єктів плану 2005 року, керуючись ст. 144 Конституції України, Законом України Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст. ст. 12, 40, 93, 122, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Погодити громадянам Лапінській Олені Степанівні та Рехлицькій Стефанії-Ірині Михайлівні заміну земельної ділянки, погодити місце розташування та надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,35 га на вул. Б.-І. Антонича (навпроти будинку № 8) в оренду для будівництва житлового будинку за рахунок земель, що не надані у власність або користування, взамін майна на вул. Городоцькій, 128-а, що вилучається для суспільних потреб, з метою розширення проїзної частини вул. Городоцької.
2. Управлінню капітального будівництва здійснити оцінку вартості майна на вул. Городоцькій, 128-а, що вилучається для суспільних потреб при розширенні проїзної частини вул. Городоцької.
Відповідальний: начальник управління
капітального будівництва.
3. Управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування:
3.1. Здійснити оцінку вартості земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича (навпроти будинку № 8).
3.2. До затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки визначити площу земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича (навпроти будинку № 8) з врахуванням вартості майна на вул. Городоцькій, 128-а та вартості земельної ділянки на вул. Б.-І. Антонича (навпроти будинку № 8).
Відповідальний: начальник управління
природних ресурсів та регулювання
земельних відносин департаменту
містобудування.
4. Громадянам Лапінській Олені Степанівні та Рехлицькій Стефанії-Ірині Михайлівні:
4.1. Забезпечити через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати у встановленому порядку міській раді на затвердження.
4.2. Приступити до освоєння земельної ділянки після оформлення права користування.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А. Садовий