УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА2-га сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 199


від 09/21/2006
Про затвердження Львівському державному університету внутрішніх справ проекту відведення зміни функціонального призначення та надання земельної ділянки на вул.М.Кривоноса, 3-а у м.ЛьвовіРозглянувши звернення Львівського державного університету внутрішніх справ від 27.02.2006р. № 2-2600, проект відведення земельної ділянки, ухвалу міської ради від 03.11.2005р. № 2790 “Про зміну функціонального призначення земельної ділянки Львівському юридичному інституту Міністерства внутрішніх справ України та надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки на вул.М.Кривоноса, 3-а у м.Львові“, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.ст.12, 92, 123 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Внести зміни до ухвали міської ради від 03.11.2005р. № 2790 “Про зміну функціонального призначення земельної ділянки Львівському юридичному інституту Міністерства внутрішніх справ України та надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки на вул.М.Кривоноса, 3-а у м.Львові“: у назві та тексті ухвали слова “Львівський юридичний інститут Міністерства внутрішніх справ України“ замінити словами “Львівський державний університет внутрішніх справ“ у відповідних відмінках.
2. Затвердити Львівському державному університету внутрішніх справ проект відведення зміни функціонального призначення земельної ділянки та надати земельну ділянку площею 0,1312 га на вул.М.Кривоноса, 3-а у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови для будівництва багатоквартирного житлового будинку.
3. Львівському державному університету внутрішніх справ зареєструвати у встановленому порядку Державний акт на право постійного користування.
4. Землекористувачеві забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових.
5. Управлінню природних ресурсів та регулювання земельних відносин внести відповідні зміни у земельно-кадастрові дані.
6. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та землеустрою.
Міський голова А.Садовий