УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА7-ма сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 1983


від 05/18/2017
Про викуп у ТзОВ “Три Корони Девелопмент“ для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – роздягальні для спортсменів та споруди стадіону на вул. Городоцькій, 207З метою будівництва стадіону на вул. Городоцькій, 207, враховуючи рішення виконавчого комітету від 13.11.2015 № 652 “Про надання ЛКП “Спортресурс“ функцій замовника на проведення оцінки об’єкта нерухомого майна на вул. Городоцькій, 207, який підлягає викупу для суспільних потреб“, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності“, міська рада ухвалила:
1. Викупити у товариства з обмеженою відповідальністю “Три Корони Девелопмент“ для суспільних потреб об’єкт нерухомого майна – роздягальні для спортсменів, позначеної у технічній документації літерою “Д’-2“ загальною площею 392,3 кв. м та споруди стадіону, яка складається з: футбольного поля і воріт, позначених в технічній документації цифрою “№ 1“, огорож, позначених у технічній документації цифрами “№ 2“, “№ 3“, бігової доріжки, позначеної у технічній документації літерою “І“ на вул. Городоцькій, 207 за ціною, визначеною суб’єктом оціночної діяльності.
2. Львівському комунальному підприємству “Спортресурс“ у п’ятиденний термін з часу прийняття цієї ухвали повідомити товариство з обмеженою відповідальністю “Три Корони Девелопмент“ про викуп для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна, зазначеного у пункті 1 цієї ухвали, за ціною, визначеною суб’єктом оціночної діяльності.
Відповідальний: директор ЛКП
“Спортресурс“.
3. У тримісячний термін з часу повідомлення власника об’єкта нерухомого майна про викуп для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна:
3.1. У разі надання згоди власника нерухомого майна на викуп для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – Львівському комунальному підприємству “Спортресурс“ укласти з власником договір купівлі-продажу об’єкта, зазначеного у пункті 1 цієї ухвали, за ціною, визначеною суб’єктом оціночної діяльності.
Відповідальний: директор ЛКП
“Спортресурс“.
3.2. У разі відмови власника нерухомого майна від викупу для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – юридичному управлінню звернутися до суду з позовом про примусове відчуження для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна, зазначеного у пункті 1 цієї ухвали, за ціною визначеною суб’єктом оціночної діяльності.
Відповідальний: начальник юридичного
управління.
4. Вважати ухвалу міської ради від 20.10.2016 № 1109 “Про викуп у ТзОВ “Три Корони Девелопмент“ для суспільних потреб об’єкта нерухомого майна – роздягальні для спортсменів та споруди стадіону на вул. Городоцькій, 207“ такою, що втратила чинність.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.Міський голова А. Садовий

Дата оприлюднення: 05/23/2017