УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА15-та сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 3039


від 11/12/2009
Про затвердження управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури проекту землеустрою щодо відведення І-ї черги земельної ділянки для будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.ПатонаРозглянувши звернення управління капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури від 20.10.2009 № 4-3865, беручи до уваги ухвалу міської ради від 16.02.2009 № 2326 Про погодження управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись ст.144 Конституції України, пп.34 п.1 ст.26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, ст.ст.12, 92, 146 Земельного кодексу України, з метою будівництва об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури для проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012 міська рада ухвалила:
1. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 6,32 га на вул.Ряшівській (проектованій) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона та перевести із земель сільськогосподарського призначення до земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
2. Затвердити управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури проект землеустрою щодо відведення І-ї черги земельної ділянки та надати земельну ділянку площею 21,4803 га у постійне користування для будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
3. Департаменту містобудування розробити механізм заміни земельних ділянок та викупу нерухомого майна у землевласників та землекористувачів, земельні ділянки яких потрапляють у межі ІІ-ї черги будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона.
Відповідальний: директор
департаменту містобудування.
4. Управлінню капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури:
4.1. Забезпечити через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення Державного акта на право постійного користування земельною ділянкою та зареєструвати його у встановленому порядку.
4.2. Здійснити розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва на земельній ділянці площею 6,32 га на вул.Ряшівській (проектованій) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона.
4.3. Забезпечити заміну або викуп земельних ділянок, що потрапляють у межі ІІ-ї черги будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона.
4.4. Подати у встановленому порядку міській раді:
4.4.1. На затвердження проект землеустрою щодо відведення ІІ-ї черги земельної ділянки для будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона.
4.4.2. На розгляд матеріали щодо погодження місця розташування земельних ділянок, які запропоновані взамін тих, що вилучаються для відведення ІІ-ї черги земельної ділянки для будівництва вул.Ряшівської (проектованої) з транспортними розв’язками: від вул.Кульпарківської до вул.Є.Патона.
Відповідальний: начальник
управління капітального
будівництва департаменту
житлового господарства та
інфраструктури.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.
Міський голова А.Садовий