УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА



6-та сесія 2-го скликання

УХВАЛА № 388


від 06/27/96
Про надання пільг по платежах в бюджет.



Відповідно до ст.19 Закону України від 26:03.92р. "Про місцеві Ради народних депутатів та місцеве і регіональне самоврядування" та ст.1 Закону України від 02.02.94 р. "Про систему оподаткування" Львівська міська Рада народних депутатів ухвалила:

1. Надати пільгу в сплаті орендної плати за не житлове приміщення в 1995 році:

1.1. Громадській організації Львівському Товариству української мови ім.Т.Г.Шевченка "Просвіта" (вул.Друкарська,6) в розмірі 95 %.

2. Надати пільгу в сплаті орендної плати за не житлові приміщення на 1995 - 1996 р. р. громадським організаціям:

2.1. "Союз Українок" (вул.І.Франка,15) в розмірі 95 %.

2.2. Львівській обласній Спілці політв’язнів України (вул. Стефаника,10) в розмірі 90%.

3. Звільнити виробничо-торгівельну фірму "Львів" – підприємство громадської організації обласної асоціації інвалідів від сплати заборгованості по орендній платі за 1995 р. і перший квартал 1996 р. за не житлові приміщення (Конотопська,9; Єфремова,33; Залізнична 12; Т.Чупринки,96; Хвильового,12) та надати пільгу в сплаті орендної плати до кінця 1996 р. за не житлові приміщення (Конотопська9; Т.Чупринки,96) в розмірі 70%. Зобов’язати ВТФ "Львів" використати вивільнені кошти на соціально-трудову реабілітацію працюючих інвалідів.

4. Надати пільгу в сплаті орендної плати за нежитлові приміщення в 1996 році:

4.1. Державній агрофірмі "Провесінь" за оренду приміщень під фірмові магазини (вул.Кн.Романа,9; Любінська,104) в розмірі 95%.

4.2. Українському лікарському товариству за оренду приміщення для музею Галицької медицини ім.М.Панчишина (вул.Кармелюка,3) в розмірі 100%.

4.3. Обласному центру гідрометеорології Держкомітету України по гідрометеорології (вул.Куліша,6-б; Спокійна,35; Ген.Чупринки, 58а; Мельника 16а/ в розмірі 50%.

4.4. Спілці "Діти політв’язнів" Львівського обласного товариства політичних в'язнів та репресованих (вул.Стара,13) в розмірі 95%.

4.5. Товариству з обмеженою відповідальністю "Українська книгарня" (пр.Шевченка,8) в розмірі 50%.

4.6. Товариству з обмеженою відповідальністю "Домогосподарка" за приміщення площею 93,5 кв.м. на час проведення капітального ремонту (пл.Кн. Яр.Осмомисла,11) в розмірі 100%.

5. Надати пільгу Львівському учбово-виробничому об'єднанню УТОС в сплаті орендної плати за не житлові приміщення (вул.Січових Стрільців,5; Городоцька,81) та комунального податку на 1996 рік в розмірі 50%.

6. Звільнити члена Спілки письменників України – поетесу О.Сенатович (Лучук) від сплати за приміщення, що орендується під творчу" майстерню (вул.Кубійовича,22/2) в 1996 році на 95%.

7. Звільнити Львівську міську громадську організацію "Асоціація українських правників" від сплати орендної плати за не житлове приміщення (вул.Крива Липа,5) та комунального податку на 1996 рік.

8. Враховуючи передачу творів львівських митців у власність міської Ради:

8.1. Звільнити членів Львівської організації Спілки художників України (додаток № 1) від сплати заборгованості за оренду не житлових приміщень під творчі майстерні-студії за 1995 рік і надати їм пільгу в сплаті орендної плати на 1996 рік в розмірі 80%.

8.2. Звільнити членів творчого активу Львівської організації Спілки художників України (додаток № 2) та членів Спілки майстрів народного мистецтва (додаток № 3) від сплати заборгованості за оренду не житлових приміщень під творчі майстерні-студії за 1995 рік і надати їм пільгу в сплаті орендної плати на 1996 рік в розмірі 70%.

9. Надати пільгу державному швейному підприємству "Силуєт" Українського товариства глухих в сплаті комунального податку на 1996 рік в розмірі 50%.

10. Звільнити установи культури та навчальні заклади мистецтва, які фінансуються з міського бюджету (бібліотеки, Народні доми, школи естетичного виховання), від оплати реєстраційного збору при державній реєстрації їх статутів.

11. Звільнити гр. Н.В.Шумську - інваліда 1-ої групи від сплати з 1996 році плати за патент на право зайняття підприємницькою діяльністю.

12. Звільнити інваліда 1-ої групи по зору гр. М.Т.Перепелицина від сплати прибуткового податку з сум матеріальної допомоги, отриманої на лікування від підприємств, установ та організацій міста, в частині платежів, що надходять до бюджету міста.

13. Звільнити гр. Н.П.Зелінську - інваліда ІІ-ої групи від сплати податку з власників транспортних засобів у 1996 році.

14. Звільнити гр. К.І.Палій та І.М.Палій від сплати державного мита за подання позовної заяви в суд.

15. Звільнити Львівську міську громадську організацію - Молодіжний центр "Дозвілля" від сплати реєстраційного збору за проведення державної реєстрації.

16. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію фінансів, планування бюджету та економічного розвитку.

Заступник голови Ради В.Білоус

Додаток N1

до ухвали міської ради

народних депутатів

від 27.06.96 N З88

СПИСОК

членів Спілки художників України,

які орендують приміщення під творчі майстерні-студії

Прізвище, ім’яСпец.Адреса майстерніЗаг.пл. кв.м.№ до-говорудата
1Андрущенко Микола ДмитровичживописТернопільська, 1а/244,389723.06.93
2Андрущенко Оксана МиколаївнаживописКубійовича 39/928,618222.04.93
3Андрощук Ольга Антонівнаскульпт.Левинського 2/931,889503.06.93
4Береза Зіновій ІвановичДПМКозланюка 18а/238,885223.06.93
5Богуславська Людмила БроніславівнаДПМВишенського 8/358,6176012.08.93
6Бацвин Володимир БартковичживописПіскова, 21/1339,6261314.10.93
7Бачинська-Сельська Агнеса ОлександрівнаживописБоткіна 73/435,67163612.08.93
8Безпалків Роман МихайловичживописШевченка, 1632,7156311.08.93
9Безпалків Ольга ВолодимирівнаДПМЛичаківська, 159/222,388523.06.93
10Буглак Володимир А.

Левицька Генрієтта Б.

граф.

-“-

Лепкого, 10/1242,4230123.09.93
11Безніско Євген ІвановичГраф.Будівельна 3/439,0281609.11.93
12Боднар Ігор Ярославовичграф.Шевська 12/720,977117.06.93
13Береза Ігор ЗіновієвичДПМСковороди 9/131,788623.06.93
14Буряк Борис Івановичживопискн.Романа 34/17122,7602710.01.94
15Волощак Всеволод РомановичювелірТ.Барановського,36/937,429810.05.93
16Василенко Федір ІвановичДПМНоваківського,8/956,648126.05.93
17Валько Богдан ОлександровичДПМЛевицького, 122/2а36,549527.05.93
18Голіков Ігор ЕдуардовичживописБоткіна,73/239,5720113.06.94
19Волощенко Тамара Василівна (оформлено на чоловіка Волощенка О.П.)живописЛисенка, 14/332,7247201.10.93
20Віктюк Юрій Михайловичграф.пл.Возз’єднання, 17/11а24,5156811.08.93
21Гошовський Леонід ВолодимировичДПММендєлєєва, 5/921,410612.04.93
22Гладкий Михайло Захаровичграф.Лисенка,38/928,6173812.08.93
23Грегорійчук Марія ПетрівнаживописП.Беринди, 3/1588,518622.04.93
24Гап’як Іван ГригоровичживописРапопорта, 15/1235,9212707.09.83
25Гудак Василь АндрійовичДПМЛомоносова, 37/1436,421929.04.93
26Гав’як Юрій Юрієвичскульп.Хімічна, 18/17-1655,744825.05.93
27Драган Тарас МиколайовичДПМБудівельна,3/6а33,1529727.03.95
28Друль Ганна ЙосипівнаДПМТарнавського, 9430,0159111.08.93
29Довбошинський Данило ДаниловичживописТернопільська, 1а/328,6141303.08.93
30Дроботнюк Борис Івановичграф.Людкевича,1/548,435614.05.93
31Дуфанець Олексій Федоровичграф.Засядька,7/137,9726619.12.94
32Дуненко Артур Вікторовичграф.Костелівка, 10/1038,410112.04.93
33Жиліна Маргарита ПавлівнаДПМЧернігівська, 19/629,3215107.09.93
34Захарчишин Ярослав МиколайовичДПМКозланюка, 12/129,8171012.08.93
35Ілку Маріон ЗолтановичграфВинниченка, 327,6191912.09.93
36Іванишин Володимир ПетровичДПМХмельницького, 74/2230,792623.08.93
37Жук Роман ВасильовичживописШевченка,56а/145,237518.05.93
38Звіринський Карло ЙосиповичживописВересаєва, 14/743,6256307.10.93
39Земсков Олександр СергійовичживописАральська, 21/2070,625804.05.93
40Красник Михайло ІвановичживописКонотопська, 21/929,1137602.08.93
41Ковалевич Ігор ВасильовичДПММучна 50/134,9126421.07.93
42Кравченко Мілада ВікторівнаДПМКозланюка, 9/928,488423.06.93
43Кристопчук Микола АнтоновичживописТернопільська, 1а/747,9157711.08.93
44Кравченко Петро ПетровичживописОзаркевича, 6/1034,8156611.08ю93
45Качанов костянтин СиловичживописТернопільська, 1а/1056,290023.05.93
46Коропчан Степан ГригоровичживописТернопільська, 1а/945,357802.06.93
47Коровай Олександр ОлександровичживописМ.Вовчана, 38/1225,279821.06.93
48Квасниця Лілея МиронівнаДПМКубійовича 24/129,332011.05.93
49Копчик Ігор МихайловичДПМДорошенка,52/750,847825.05.93
50Кузьменко Сергій ОлександровичскульптТарнавського,14/1040,6509815.03.94
51Капустяк Олег ВолодимировичскульптПушкіна, 38/1233,734812.05.93
52Кузишин Йосип ІвановичживописКривоноса,37/1118,754101.06.93
53Куликовець Зеновій ГригоровичграфБудівельна,5/259,7411212.04.93
54Кецало Зеновій ЄвстаховичграфДорошенка,2771,1232323.09.93
55Коровай Любов МиколаївнаживописБандери, 37/852,7164512.08.93
56Крислач Іван МихайловичграфПіскова,50/524,622229.04.93
57Курочка Марія ЮхимівнаДПМЄфремова, 33/4726,4150511.08.93
58Коштура Данило Дмитровичживописпл.Соборна, 17/927,621328.04.93
59Колодієв Євген ОлексійовичживописЄрошенка,9/539,4116815.07.93
60Косар Орест ЯрославовичживописКруп’ярська, 19/646,573716.06.93
61Кічула Григорій ФедоровичДПМБандери, 45/932,351131.05.93
62Липа Ганна ЯрославівнаДПМСтарицького, 8/933,292023.06.93
63Левків Тарас БогдановичДПМБудівельна, 5/1447,2529627.03.95
64Лесюк Юрій ПетровичживописФізкультурна, 12/527,151531.05.93
65Лукач Валентина ВасилівнаДПМКозланюка, 11а/120,5115614.07.93
66Лозинський Михайло ВасильовичскульптГорбачевського, 12а/926,354201.06.93
67Лоза Ярослав ІвановичскульптКарпатька, 662,319728.04.93
68Лисин Анна ЄвгенівнаДПМКривоноса,4138,3104806.07.93
69Москалюк Віктор Макаровичживиписпр.Шевченка, 1650,0294003.12.93
70Марчак Валерій ФеофановичживописКубанська, 13/367,7111812.07.93
71Мінько Олег ТерентійовичжитвописТернопільська, 1а/545,686513.06.94
72Мусієвський Богдан ВолодимирграфБоткіна, 73/834,47215808.09.93
73Мінько-Мурашин Ірина ОлегівнаДПМЗарицьких, 42/239,0661513.09.95
74Магінський Володимир Дмитровичживописпл.Д.Галицького, 10/1220,9108807.07.93
75Маїн Ігор ІвановичживописПогулянка, 12/563,3253907.10.93
76Мисько Юрій ЕмануіловичскульптТарнавського, 104/341,361582.02.94
77Новоженець Галина ПавлівнаживиписВересаєва, 14/2435,0192413,08.93
78Немира Катерина СергіївнаДПМКрип’якевича, 21/150,0503207.02.94
79Ошурович Галина ОлексіївнаДПМХарківська,10/226,413202707.93
80Островський Володир ОлексійовичживописДорошенка,2724,4250106.10.93
81Олексюк Григорій СтепановичживописВинниченка,26/4031,72232423.09.93
82Опанащук Микола ОлександровичживописТарнавського, 68/437,056602.06.93
83Парфенюк Надія ВолодимирівнаДПМЛичаківська, 4/4231,8110307.07.93
84Потапенко Тетяна МихайлівнаДПМСагайдачного, 7/123,131411.05.93
85Паук Наталія ПетрівнаДПМБоткіна,73/737,68118919.07.93
86Посікіра Микола МиколайовичскульпПіскова, 15а/239,5190013.08.93
87Прокопенко Ігор МиколайовичживописПіскова, 46/639,3170012.08.93
88Проців Іван ВолодимировичграфікаПушкіна, 99/236,945225.05.93
89Різниченко Сергій МиколайолвичживописПромислова,2070,25432005.05.95
90Родзевич Юрій АнтоновичживописЗаньковецької, 15/723,8116214.07.93
91Роюк-Багринівська Оксана ЗеновіївнаДПМТютюнників, 31/239,2109607.07.93
92Риботицька Оксана РоманівнаДПМПушкіна, 52 (вежа)22,280921.06.93
93Риботицький Володимир ПетровичживописПушкіна, 50 (горище)60,085229.06.95
94Романець Богдан СтапановичскульптФранка, 51/1265,7632710.05.94
95Семенюк Василь ІвановичграфікаДобролюбова, 9/1929,7208531.08.93
96Селезінка Михайло МиколайовичграфікаБєлінського, 31/166,425304.05.93
97Салига Василь ФедоровичскульптСаксаганського, 18/715,8640509.08.94
98Серветник-Юрчук Лідія СтаніславівнаДПМБудівельна, 3/529,463908.06.93
99Скандаков Юрій ВолодимировичживописЛевицького, 26/1718,2240527.09.93
100Стецула Володимир ВолодимировичживописКарпатська, 8/137,9194513.08.93
101Скоп Орест Андрійовичоформ.Пекарська, 17/832,4274408.11.93
102Стефюк Ігор АндрійовичДПМЛичаківська, 32/1641,437418.05.93
103Сколоздра Володимир ІвановичграфікаГрецька, 5/1331,3303315.12.93
104Троян Григорій Петровичживописпл.Воз’єднання, 17/18-1230,716621.04.93
105Трубега Євген ПетровичживописСанайдачного, 10/151,196528.06.93
107Тканко Дмитро ВіталійовичДПМРоссі, 6/842,4236824.09.93
108Франк Іван МиколайовичДПМФранка, 90/1619,691223.06.93
109Шимчук Микола ОлеговичмонумТургенєва, 10/1545,2102701.07.93
110Чалий Микола ФедоровичживописАрхіпенка, 9/638,911512.04.93
111Чекасов Володимир Ількович (оформлена на сина Черкасова В.В. – живопис)живописПогулянка, 39/142,249226.05.93
112Шимін Наталя РоманівнаДПМВітовського 23/1533,787823.06.93
113Шеремета Ярослав ГнатовичДПМСагайдачного, 14/224,912812.04.93
114Шевчук Віра ЄвгенівнаоформКозланюка, 5/827,4124721.07.93
115Чепель Петро ГригоровичскульптЗелена, 4663,036517.05.93
116Юзьків Ярослав БогдановичскульпМендєлєєва, 4/229,820928.04.03
117Ярошевич Уляна ІванівнаДПМКоновальця, 11б/2454,525204.05.93
118Янович Ігор АнатолійовичмонумКотляревського, 30/548,954401.06.93
119Яремчук Любомир АнотоновичскульптД.Галицького, 14/12-1376,8143405.08.93
120Ярич Василь ЯкимовичскульптМучна, 49/635,87192913.08.93
121Євтюхіна Олена ОлексіївнаскульптКорольова, 16/917,4191313.08.93
122Дергачев Олег ВікторовичграфікаФранка, 52/1020,75401.04.93
123Медвідь Любомир МирославовичживописБоткіна, 73/644,9501.10.85
124Місько Емануїл ПетровичскульптВітовського, 24/6121615922.02.94
125Максименко Альфред ВіталійовичмонумТолстого, 5/120,8126922.02.94
126Романович Роман Теодоровичскульп.Рилєєва, 7/1044,6283709.11.93
127Яворська Наталія ВолодимирівнаДПМБой-Желенсь-кого, 6/333,382122.06.93
128Шелест Валентина ІванівнаДПМКрип’якевича, 9/733,7132227.07.93
129Сорока Богдан МихайловичграфікаКубійовича, 32/226,5223913.09.93
130Трофіменкова Алла Борисівна живописЛичаківська, 92а/241,9144705.08.93
131Гінзбург Віталій АркадійовичДПМБудівельна, 5/356,8134928.07.93
132Гречко Ірина ОлександрівнамонумШ.Руставелі, 30/4230,0223413.09.93
133Ковальчук Вікторія ВолодимирівнаграфікаКостелівка, 9/339,321228.04.93
134Савчук Володимир ПетровичскульптЛісна, 3/938,2244428.09.93
135Єршова Інна ВолодимирівнаДЖПМКозлданюка, 12/219,3119720.07.93
136Шаленко Валерій Семеновичмонум.Левицького, 110/338,9102501.07.93
137Романишин Роман ДмитровичграфікаТарнавського, 21/736,3120720.07.93
138Черняк Франц АндрійовичДПМДонцова, 8/731,6171812.08.93
139Лесюк Любомир ІвановичскульптВітовського, 39/135,387723.06.93
140Амбіцький Юрій ІвановичскульптВітовського, 2453,1305715.12.93
141Борейко ДагмараДПМБоткіна, 73/330,7796228.06.93
142Барабаш Михайло ФедоровичграфікаСвєнціцького, 13/1135,072815.06.93
143Батраков Володимир ГригоровичживописОкружна, 70/344,010009.04.93
144Бабков Сергій АндрійовичДПМКутузова, 26/13а47,8516821.05.94
145Боньковський Олег ВіталійовичДПМЗамарстинівська, 4360,2284609.11.93
146Винниченко Ольга МиколаївнаДПМКотляревсь-кого, 7/727,027304.05.93
147Гарбуз Роман СтепановичскульптХотинська, 9/1129,731911.05.93
148Ганкевич Володимира РоманівнаДПМКоперніка, 12/20-а44,268210.06.93
149Гай Сергій СергійовичживописМагазинова, 1/1230,0123421.07.93
150Гарпаш Петро ВасильовичживописЗолота, 37/225,5402118.01.94
151Гавришкевич Ігор СтепановичживописМала, 6/851,4189313.08.93
152Дворник Юрій ВолодимировичскульптДжерельна, 3232,761608.06.93
153Дмитренко Олександр ІвановичскульптКлепарівська, 28а/1418,048626.05.93
154Кудлаєнко Григорій АртемовичскульптЛижв’ярська, 30/3а34,678718.06.93
155Мацієвський Ярослав ГригоровичДПММендєлєєва, 2/735,9288919.11.93
156Мацієвський Іван ГригоровичДПМКруп’ярська, 8/129,9312022.12.93
157Микитюк Іван Васильовичскульп.Бандери 4/527,741219.05.93
158Мотика ЯрославаДПМЛичаківська, 159/123,5110107.07.93
159Одрехівський Василь ПавловичскульпЗелена, 4652,0183512.08.93
160Одрехівський Володимир ВасильовичскульптН=Данченко, 20/623,770915.06.93
161Олійник Богдан Степановичживописпл.Кропивницького, 4/1818,039619.05.93
162Приведа Олександр ОлександровичДПМПелехатого, 1147,5295803.12.93
163Парута-Вітрук Олга ВолодимирівнаДПМВерховинська, 4/1234,0515404.05.94
164Соболєва Ірина ВеніамінівнаграфікаВинниченка, 316,026904.05.93
165Сипняк Петро МихайловичживописКоперніка, 582,9288719.11.93
166Токар Марта ВасилівнаДПМНоваківського, 8/1222,1204631.08.93
167Тесляк Зеновія АндріївнаДПМГвардійська, 5а/1418,68196812.04.93
168Федорчук Василь ПетровичживописКоцюбин-ського, 26/1а19,010404.05.93
169Хохряков Володимир КузьмичДПМЄфремова, 6/1620,025404.05.93
170Забейда Володимир ОстаповичживописГрецька, 3/140,820020.04.93
171Гнилякевич Марія ЯрославівнаДПМРоманицького, 8/1338,495123.06.93
172Батіг Микола Романовичмистпл.Возз’єднан-ня, 7718,812012.04.93
173Микита Олег ТеодоровичоформШ.Руставелі, 2468,0290219.11.93
174Прокопович Микола ЛюбомировичоформТарнавського, 23/11а32,4221613.09.93
175Федчук Неллі СтепанівнаДПМКозланюка, 7/733,0536008.04.96
176Бриж Феодосія МарківнаскульпМартовича,576,4275308.11.93
177Пікульський Богдан РомановичграфікаШ.Руставелі, 24/2513,1149411.08.93
178Пеленська Оксанва Мирославівнамист.Коцюбинського, 7а/720,520125.04.93
179Шмагало Ростислав ТарасовичмистЛичаківська, 106а/532,1116514.07.93
180Кравченко Ярослав ЄфремовичмистВітовського, 29/1336,57605.04.93
181Чаришніков Юрій ІвановичграфікаБоткіна, 73/1143,777617.06.93
182Ласюк Олег ВолодимировичскульптВерхратського, 4/1111,4182212.08.93
183Басюк Георгій ПетровичскульптЗеоена, 46/134,121829.04.93
184Дзядик Михайло ЙосиповичживописЛ.Курбаса, 5/538,1226721.09.93
18 5Гулин Петро АнатолійовичживописКонопницької, 4/1451,0107706.07.93
186Міхновський Сергій МироновичживописСпілка художників
187Патик Володимир ЙосиповичживописМенделєєва, 4/867,7144806.08.93
188Откович Мирон ПетровичмистГвардійська, 3/1116,5701911.01.94
189Галицький Богдан ІвановичграфікаТургенєва, 10/16
190Назаркевич Лідія ЯрославівнаДПМКозланюка, 10/135,9261214.10.93
191Бокотей Андрій АндрійовичЧумацька, 26/155,838218.05.93
192Караффа-Корбут Софія ПетрівнаграфікаТернопільська, 1а/844,3619210.04.94
193Бучко Роман ВасильовичкритикЛ.Курбаса, 4/710,0626610.05.94
194Петрук Роман ПрокоповичживописКозланюка, 23/116,2169612.08.93
195Кордіяка Михайло МиколайовичКотляревсь-кого, 23/8352924.03.93

Додаток № 2

до ухвали міської ради

від 27.06.96 № 388

Список

Членів творчого активу Львівської Спілки художників,

які орендують приміщення під творчі майстерні

Прізвище, ім'яАдреса майстерніЗаг.пл. кв.м.№ до-говорудата
1Богданов Лев МиколайовичКоцюбинського, 8/233,718322.04.93
2Братейко Богдан НикодимовичЙ.Сліпого, 8/9а33,718422.04.93
3Бончук Стефанія ВолодимирівнаТиха, 3/24-119,176216,06,93
4Білінчук Богдан МихайловичГрибова, 5/642,539318.05.93
5Винницький Андрій ВолодимировичКременецька ,1621,494923.06.93
6Василик Роман ЯкимовичТарнавського, 54/548,3628221.04.94
7Вороняк Володимир МихайловичІвасюка, 12/743,623704,05,93
8Вихованська Галина ЄвстахіївнаЗарицьких, 37/1429,793723.06.93
9Голінчак Степан ОлексійовичБогомольця, 6/944,742320.05.93
10Гордієнко Вячеслав КириловичВерхратського, 4/1030,6137202.08.93
11Гелитович Андріан БорисовичН.-Данченко, 43/115,518021.04.93
12Гнатів Орест ДмитровичВишенського, 22/627,8107506.07.93
13Гуменчук Ярослав ТомовичМучна, 53/339,5416721.04.93
14Дутка Андрій СтепановичКотляревського, 11/1017,9199625.03.93
15Дмуховський Ярослав ІвановичКондукторська, 68/442,0724224.09.94
16Долинська Людмила АндріївнаБандери, 49/2219,35805.04.93
17Збриський Богдан МиколайовичРазіна, 4/228,453701.06.93
18Іванов Сергій ІллічВічева, 2/128,7126021.07.93
20Козлик Степан МихайловичПильникарська, 8/231,252201.06.93
21Колісник Ігор СтепановичОгіркова,4/1242,936917.05.93
22Кох Юрій БогдановичКарпатська, 7/948,9174412.08.93
23Крицький Микола ІвановичВітовськог, 29/238,171215.06.93
24Козак Іван ПавловичВільності, 10/136,3121322.07.93
25Коштура Тарас Даниловичпл.Соборна, 1742,0658303.07.93
26Козак Петро ЮліановичНасипна, 7/128,376316.06.93
27Король Ярослава АнтонівнаКубіойвича, 30/224,2188612.08.93
28Кужель Анатолій СеменовичПушкіна, 16а/146,135313.05.93
29Кокоячук ВолодимирМ.Вовчка, 38/1642,376614.06.93
30Комаринець Наталія ТеофілівнаАральська, 23/355,6514704.05.94
31Кісельова Людмила ОлександрівнаКруп’ярська, 8/322,8106206.07.93
32Левицький Стефан ІвановичКуліша, 37/1922,825704.05.93
33Левицький Петро ФедоровичКривоноса, 31/836,5130127.07.93
34Лобода Людмила ОлександрівнаДрагоманова, 4/1514,778317.06.94
35Ляхович Олег БогдановичГайворонського, 7/637,9732103.05.95
36Майданенко Сергій ІвановичПартизанська, 15/132.9165612.08.93
37Муєдінова Тетяна ХайредтівнаПогулянка,20/628,3252406.10.93
38Мельникович Тетяна МиколаївнаО.Теліги, 15/2а37,054501.06.93
39Мельничук Роман СтепановичФедьковича, 7/344,1296606.12.93
40Нестеренко Валерій ОлександровичТолстого, 19/332,0171331.08.93
41Огранович Аполони СергійовичБудівельна, 552,0223213.09.93
42Прусак Володимир ФедоровичСтрийська, 46а/121,5208431.08.93
43Падовський Мирослав ПетровичФранка, 66/936,922903.05.93
44Павліченко Ірина ОлександрівнаЛук’яновича, 234,35195930.08.93
45Панасюк Володимир ГригоровичВишиваного, 3/256,7626401.04.94
46Паночко Мирослав ПетровичЧернігівська, 18/129,285523.06.93
47Роюк Володимир ВасильовичБандери, 28/1523,762908.06.93
48Ремізова Надія СтепанівнаБудівельна, 5/646,467409.06.93
49Соболев Олександр ЛеонідовачЕнергетична,12/1833,894329.06.93
50Скиба Оксана СтепанівнаКозланюка,11б/737,199329.06.93
51Турянська Олена ВалеріївнаСнопківська, 30/227,47405.04.93
52Турецький Богдан ВасильовичГрицая,7/844,7169412.08.93
53Фединський Володимир СтепановичЛісна, 7/841,933812.05.93
54 Фольварочний В.С.Єфремова 36/718,746125.05.93
55 Ферендович Мирослава МирославівнаЗарицьких, 32/1130,5117015.07.93
56Хомик Андрій ВасильовичЛичаківська, 102/1242,4111606.07.93
57Чкан Василь СерафімовичВенеціанова,13/1437,9103002.07.93
58Черних Борис ВікторовичНовий Світ,8/1424,753501.06.93
59Шатківська Софія ВасилівнаКурганна,4/860,7405010.02.94
60Ямаш Юрій ВолодисмировичВерещагіна,17/1317,324104.05.93
61Ярема Марія ДмитрівнаЗелена 101а/1а29,823203.05.93
62Яців Любомир ІллічШевченка,54/1034,135514,05,93
63Калинець Ігор МироновичКн.Романа, 2615,2297713.12.93
64Кутянський Олег ПавловичКоновалця 34/1019,3147108.10.93
65Євтушик Юрій МихайловичПаркова, 14/19а36,3604818.01.94
66Курдус Михайло ДаниловичКостомарова,20/1038,8136830.07.93
67Степанюк Валерій ВасильовичБалабана, 13/125,4128123.07.93
68Білоус Орест ТеофіловичВерхратського, 12/1032,6176112.08.93
69Бойко Леонід ПрокоповичВоробкевича,13/633,7190202.09.93
70Блажко Ольга ЮріївнаБобарського, 6/433,2704916.01.94
71Блажко Валерій ІвановичШевченка, 52а/1818,1400811.01.94
72Вачкова Любов СтепанівнаПіскова, 6/732,077217.08.93
73Войневич Андрій МиколайовичШолом-Алейхема, 14/1639,597829.06.93
74Віхарев Олексій МиколайовичПушкіна, 33/743,717421.04.93
75Гладун Галина ВасилівнаПоповича,2/1242,853301,06,93
76Гуменюк Петро ДмитровичЧернігівська,25/1623,1087223.06.93
77Гринюк Богуслав ПетровичФранка,145/1044,259204.06.93
78Павленко Анатолій СтепановичЕнергетична,9/1466,159104.06.93
79 Глинчак Василь ВасильовичЛичаківська,31/1718,0191213.08.93
80Горак Надія АндріївнаКобилянської,18/525,2122220.07.93
81Гимон Іван МиколайовичУжгородська,8а/920,755120.06.93
82Величко Андрій АндрійовичІвасюка,1545,03115214.07.93
83Зьомко Роман ПетровичЛисенка,3/1049,243721.05.93
84Звір Олександр МихайловичТарнавського,42/933,4624625.03.94
85Звір Олена ВалентинівнаКобилянської,4/726,4620410.01.94
86Івасів Ігор ОмеляновичКримська, 19/626,1220913.09.93
87Качмар Ярослав МиколайовичКоцюбинського, 25/1417,223804.05.93
88Клєпіков Микола СеменовичКиївська,10/1135,173516.06.93
89Колеса Ксенія МиколаївнаВаснєцова,4/12а17,857102.06.93
90Косів Василь МихайловичКн.Романа,2638,2656330.05.95
91Курило Андрій ВікторовичКуліша,25б/3040,3406102.03.94
92Крохмалюк Олександр ПетровичПильникова,4/48а35,856802.06.93
93Климець Юрій ДмитровичКотляревського, 11/948,5216701.09.93
94Каськун Софія ВолодимирівнаАврори,13/633,0304620.12.93
95Кравець Іван СеменовичКокорудзи,7/10 23,7100430.06.93
96Кука Наталія БогданівнаКармелюка,11а/113,1120420.07.93
97Макар Зеновій ЮліановичЗарицьких, 2/1а28,99108106.07.93
98Манюк Орест ЯрославовичУральська,2/1а41,8268120.10.93
99Михалевич Леонід ЯрославовичКоцюбинського, 27/1937,83124.03.93
100Мельничук Іван АндрійовичЗолота,11/1423,4119820.07.93
101Малавський Мечислав СеменовичКлепарівська, 12/2224,5126321.07.93
102Мацієвський Ігор ЯрославовичЧумацька,3/123,7210302.09.93
103Никифорчук Тарас АндрійовичЗарицьких,38/246,914412.04.93
104Надашкевич Олег ВіталійовичБандери, 49/1234,421328.04.93
105Наконечний Ігор ОлександровичЗарицьких, 22/746,914412.04.93
106Патик Роман ГригоровичХмельницького, 19/1537,1305320.12.93
107Періжок Степан ІвановичБлока,7/434,9502318.01.94
108Павлишин Людмила МирославівнаКиївська,14/1527,662408.06.93
109Павлюк Михайло МиколайовичКонотопська,23/1053,043321.05.93
110Романів Наталія Кирилівнапр.Шечвченка,1652,7153411.08.93
111Романко Ігор МихайловичТарнавського,65/735,211812.04.93
112Рижанков Володимир ГеоргійовичНовий Світ, 13/1233,1710209.03.94
113Сидоренко Анатолій МихайловичБайкальська, 6/128,4182512.08.93
114Салій Теодозій МихайловичБандери, 89/2217,6198125.08.93
115Сичов Юрій ВолодимировичТолстого, 17/535,662522.06.93
116Стасенко Володимир ВасильовичФілатова,9/940.3508801.03.94
117Синякевич Наталія БорисівнаСахарова,30/1330,63630.03.93
118Смольський Богдан ГригоровичБудівельна,3/231,347926.05.93
119Семенюк Олександр ПавловичПушкіна,132/918,8243328.09.93
1 20Скиба Богдан НазаровичМельника,14/927,631701.08.93
121Сухоруков Сергій ОлексанбровичУральська,2а/133,4519509.08.94
122Савін Сергій ВікторовичДаргомижського54,9205331.08.93
123Хаджінов Віктор ВолодимировичФ.Листа,6/822,832311.05.93
124Шимоня Оксана СтаніславівнаОкружна,6333,668711.06.93
125Шевців Ярослав ВасильовичВітовського,34/1335,144324.05.93
126Шербатенко Ірина ЮріївнаПекарнська,18/319,186428.06.93
127Онуфрик (Брилинська) Наталія ТеодорівнаБогуна,5/1032,279508.04.93
128Кашеваров Олександр СергійовичЛісна,15/550,4
129Зябченко Фома ІвановичКотляревського31,1167612.08.93
130Коровицький Олександр ОлександровичМартовича,9/934,0209831.08.93
131Гунько Тарас Степанович
132Принада Ігор БогдановичМучна,48/134,8134505.08.93
133Тимчак Стефанія ЛеонтіївнаІвасюка,1134,6529409.08.93
134Шушереба Ярослав ФедоровичМедова,1037,7410224.03.94
135Сипняк Вікторія ІванівнаДарвіна,8/925,8215007.09.95
136Козак Степан МиколайовичСпілка Художників
137Патик Остап ВолодимировичКонопницької,4/1451,1107706.07.93
138Шимоня Микола МиколайовичЛевицького,95/534,7285022.10.93
13 9Цикадяк Василь ПетровичЄфремова,60/535,1167112.08.93
140Скоп Лев АндрійовичОгіркова,11/518,9161712.08.93
141Кричун Петро ВасильовичКривоноса,39/528,7408203.03.94
142Зубко Віктор ВікторовичСпілка Художників
143Шнітко Віталій ІвановичБандери, 33/1011,4145409.08.93
144Охрімик Олена СтепанівнаЛевицького,16/915,9504007.02.94
145Мокрій Володимир ПетровичКостелівка, 16/321,6187212.08.93
146Мовчан Ярослав Степановичпл.Возз’єднання55,5609626.01.94
147Вилавський Віталій ГнатовичЛевицького, 29/719,5212907.09.93
148Бачинський Агнеса ЙосипівнаРєпіна,13/722,5
149Крохмаль Сергій ФедоровичШолом-Алейхема, 1/12а34,224904.05.93
150Данилів Ірина ЗеновіївнаБоткіна 73/1035,31165312.08.93
151Мартинюк Петро НикифоровичГончарова,15/829,292323.06.93
152Прибиток Сергій СтепановичМушака,32а/525,516219.04.93
153Юськів Зеновія ЯрославівнаЗаньковецької, 11а/725,6205031.08.93
154Турецький Василь СтепановичКоцюбинського, 10/1-936,8620310.03.93
155Єлізаров В.М.Рєпіна,11/727,760908.06.93
156Гречило УлянаЕнергетична,2/14
157Стерник Ігор ОстаповичКубійовича, 24/251,6248501.10.93
1 58Лучинський Остап ПетровичГвардійська,40/923,7103802.07.93
159Дацко Андрій ІгоровичЛичаківська,8880,1504207.02.94

Додаток №3

до ухвали міської Ради

народних депутатів

від 27.06.96 N З88

СПИСОК

членів Спілки майстрів народного мистецтва,

які орендують приміщення під творчі майстерні-студії

Прізвище, ім'я, по-баьковіАдреса майстерніЗаг.пл.№ до-говорудата
1Бобош Ярослав МиколайовичКубійовича,37/829,3 підвал229923.09.93
2Зінько Ярослава ЛуківнаКозланюка,2320,7 підвал529202.03.95
3Краковецька Зеновія РоманівнаКубійовича,37/732,8 підвал650916.02.94
4Островська Софія Петрівна

Мацковська Марія Іванівна

Кобилянської, 20/931,7 підвал46025.05.93
5Садовий Зенон ФедоровичВишенського,6/429,7 підвал516113.06.94
6Сатурська Оксана ІванівнаЕнергетична,19/4728,5 підвал74417.06.93
7Слуцька Олена ЙосипівнаЗарицьких, 32/116,8 підвал44728.05.93

/


Заступник голови ради В.Білоус