УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА5-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 1371


від 12/26/2016
Про затвердження Тимчасового порядку подання та розгляду електронних петиційВтратив чинність
згідно з ухвалою 5471-2019
документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про затвердження Положення про електронні петиції у м. Львові'

  З метою розширення можливостей реалізації права громадян на звернення до Львівської міської ради, керуючись Законами України Про місцеве самоврядування в Україні, “Про звернення громадян“, регламентом Львівської міської ради 7-го скликання, затвердженим ухвалою міської ради від 17.03.2016 № 260, міська рада ухвалила:
  1. Затвердити Тимчасовий порядок подання та розгляду електронних петицій (додається).
  2. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію законності, депутатської діяльності та свободи слова.
  Міський голова А. Садовий  Додаток
  Затверджено
  ухвалою міської ради
  від___________№____

  ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК
  подання та розгляду електронних петицій

  1. Загальні положення

  1.1. Електронна петиція – це колективне звернення громадян до Львівської міської ради через офіційний веб-сайт Львівської міської ради або інший визначений спеціалізований сайт за допомогою системи електронної ідентифікації особи.
  1.2. Електронна петиція є однією з форм участі територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування.
  1.3. Електронна петиція має стосуватися питань місцевого значення, віднесених до компетенції територіальної громади та органів місцевого самоврядування м. Львова.
  2. Створення електронної петиції

  2.1. Для створення електронної петиції до Львівської міської ради її автору необхідно:
  2.1.1. Авторизуватися на офіційному веб-сайті Львівської міської ради або іншому визначеному спеціалізованому сайті за допомогою системи електронної ідентифікації особи.
  2.1.2. Вказати заголовок електронної петиції.
  2.1.3. Викласти суть та обгрунтування електронної петиції.
  2.1.4. Вказати прізвище, ім’я, по батькові.
  2.1.5. Вказати адресу електронної пошти та, за бажанням автора, номер телефону.
  2.2. До електронної петиції можуть додаватись фото, відео-матеріали, проекти нормативних актів.
  2.3. Петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, інформацію, яка принижує честь і гідність, права та законні інтереси осіб, матеріали та вислови, які становлять загрозу національним інтересам і національній безпеці України, матеріали та заклики, які містять передвиборну агітацію, рекламу товарів, робіт та послуг. Електронна петиція не може містити назву юридичної чи фізичної особи без її на це згоди.
  2.4. Відповідальність за зміст електронної петиції несе її автор (ініціатор).
  2.5. Модерацію та організацію розгляду електронних петицій забезпечує управління “Секретаріат ради“.
  2.6. Електронна петиція оприлюднюється на офіційному веб-сайті Львівської міської ради або іншому визначеному спеціалізованому сайті за допомогою системи електронної ідентифікації особи.
  2.7. Неправдиві відомості, подані автором (ініціатором) електронної петиції, а також використання лайливих слів, прямих образ на ім’я конкретних осіб є підставою для відмови в її оприлюдненні або для виключення з режиму оприлюднення після з’ясування зазначених обставин.
  2.8. Електронна петиція впродовж 2 робочих днів з моменту подачі перевіряється адміністратором сайту на відповідність вимогам пунктів 2.1, 2.3, 2.7 цього Порядку.
  2.9. У разі сумніву модератора щодо відповідності електронної петиції пунктам 2.1, 2.3, 2.7 оприлюднення такої петиції не здійснюється, вона розглядається на найближчому засіданні постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова. Комісія може підтвердити висновок модератора або відхилити його, допустивши електронну петицію до збору голосів.
  3. Збір голосів

  3.1. Дата оприлюднення електронної петиції на офіційному веб-сайті Львівської міської ради або іншому спеціалізованому сайті є датою початку збору голосів на її підтримку.
  3.2. Форма підписання петиції передбачає авторизацію з допомогою системи електронної ідентифікації особи.
  3.3. На офіційному веб-сайті Львівської міської ради або іншому визначеному спеціалізованому сайті обов’язково зазначаються дата початку збору голосів та інформація щодо загальної кількості осіб, які підписали електронну петицію.
  3.4. Інформація про початок збору голосів на підтримку електронної петиції невідкладно опубліковується на офіційному веб-сайті Львівської міської ради або іншому визначеному спеціалізованому сайті, а також надсилається ініціатору електронної петиції на електронну адресу, вказану під час реєстрації.
  3.5. Збір голосів про підтримку петиції триває 60 днів з моменту опублікування на офіційному веб-сайті Львівської міської ради або іншому спеціалізованому сайті.
  3.6. Електронна петиція до органів місцевого самоврядування м. Львова підлягає розгляду якщо протягом 60 днів з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Львівської міської ради або іншому визначеному спеціалізованому сайті її підтримали не менше 500 громадян.
  4. Розгляд електронної петиції

  4.1. У разі набрання електронною петицією необхідної кількості голосів вона виноситься на розгляд міської ради з можливістю виступу її автора на найближчому або наступному за ним пленарному засіданні міської ради.
  4.2. Управління “Секретаріат ради“ невідкладно, не пізніше ніж через три робочі дні після набрання необхідної кількості голосів на підтримку електронної петиції готує проект ухвали, скеровує її на розгляд профільної депутатської комісії за участю виконавчих органів та автора електронної петиції і готує подання на внесення проекту ухвали у порядок денний пленарного засідання.
  4.3. За результатами розгляду проекту ухвали стосовно електронної петиції міська рада може прийняти рішення про його підтримку або відхилити.
  4.4. У разі підтримки проекту ухвали стосовно електронної петиції Львівський міський голова визначає виконавчі органи або їх посадових осіб, які зобов’язані підготувати дорожню карту щодо вирішення порушених електронною петицією питань, за необхідності підготувати проект рішення міської ради, та представити їх на наступному пленарному засіданні міської ради.
  4.5. Управління “Секретаріат ради“ оприлюднює результати розгляду електронної петиції на офіційному веб-сайті Львівської міської ради або іншому визначеному спеціалізованому сайті протягом трьох робочих днів після розгляду її на пленарному засіданні міської ради.
  Секретар ради А. Забарило

  Віза:
  В. о. начальника управління
  “Секретаріат ради“ Ю. Лукашевський

  Дата оприлюднення: 12/28/2016