УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА4-та сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 907


від 07/14/2016
Про затвердження Програми забезпечення вивезення та захоронення побутових відходів протягом 2016-2017 років
Первинна редакція:

документ.doc


Зміни
згідно з ухвалою 1028-2016
згідно з ухвалою 1355-2016

документ: Database 'Ухвали ЛМР', View '2. Прийняті\За каденціями', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 907 “Про затвердж■ Database 'Ухвали ЛМР', View '1. Готуються', Document 'Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2016 № 907 “Про затвердж■
Остаточна редакція:
Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про відходи“, враховуючи рішення виконавчого комітету від 09.08.2013 № 683 “Про визначення виконавців послуг зі збирання, зберігання і перевезення твердих побутових відходів у м. Львові“ (зі змінами), від 21.06.2015 № 455 “Про відшкодування додаткових витрат на вивезення та захоронення побутових відходів“ (зі змінами), беручи до уваги Протокол позапланового виїзного засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 02.06.2016 7 та Протокол позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 06.06.2016 8, з метою недопущення погіршення санітарно-екологічного благоустрою м. Львова та забезпечення комфортних умов для перебування на території міста мешканців та гостей м. Львова, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму забезпечення вивезення та захоронення побутових відходів протягом 2016-2017 років (додається).
2. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови.
Міський голова А. Садовий


Додаток
Затверджено
ухвалою міської ради
від___________№____

ПРОГРАМА
забезпечення вивезення та захоронення побутових відходів
протягом 2016-2017 років

1. Загальна частина

1.1. Надзвичайна ситуація регіонального рівня, що трапилась 30.05.2016 на полігоні побутових відходів Львівського комунального підприємства “Збиранка“ призвела до припинення захоронення побутових відходів на цьому полігоні.
1.2. Це зумовило необхідність вивезення відходів, що утворились на території м. Львова, на територію інших, більш віддалених полігонів для захоронення побутових відходів.
1.3. Як наслідок, у перевізників побутових відходів виникли додаткові витрати на перевезення побутових відходів на відстань, що перевищує необхідну для заїзду на полігон Львівського комунального підприємства “Збиранка“ та у зворотному напрямку.
1.4. Ці витрати не враховані у діючих тарифах, відтак не покриваються за рахунок споживачів послуг з вивезення побутових відходів.
2. Мета і завдання Програми

2.1. Метою Програми є забезпечення стабільного якісного надання послуг зі збирання, вивезення та захоронення побутових відходів всім споживачам в умовах форс-мажорних обставин, що виникли на полігоні побутових відходів Львівського комунального підприємства Збиранка“.
2.2. Основними завданнями Програми є:
2.2.1. Створення фінансових умов для подальшого якісного надання послуг зі збирання, вивезення та захоронення побутових відходів суб’єктами господарювання, що надають ці послуги на території м. Львова.
2.2.2. Запобігання накопиченню побутових відходів на території контейнерних майданчиків.
2.2.3. Здійснення обліку обсягів вивезення побутових відходів та додаткового пробігу транспортних засобів перевізників побутових відходів.
2.2.4. Недопущення погіршення санітарно-екологічного стану м. Львова.
3. Механізм реалізації Програми

3.1. Для розрахунку фактичних додаткових витрат на перевезення побутових відходів виконавці послуг з вивезення побутових відходів щомісячно до 5 числа місяця, що настає за звітним, подають у Львівську міську раду інформацію щодо обсягів вивезення побутових відходів, відстані до полігонів захоронення побутових відходів, додаткового пробігу транспортних засобів (власних або залучених на підставі договорів про перевезення), кількості здійснених рейсів до кожного полігону та фактичної вартості перевезення побутових відходів, розрахованої на 1 км додаткового пробігу транспортного засобу.
3.2. Для недопущення завищення фактичних додаткових витрат виконавців послуг з вивезення побутових відходів, рішенням виконавчого комітету від 21.06.2016 № 455 Про відшкодування додаткових витрат на вивезення та захоронення побутових відходівзатверджується гранична вартість перевезення побутових відходів, розрахована на 1 км додаткового пробігу транспортного засобу для всіх категорій споживачів.
3.3. Фактична вартість додаткового перевезення побутових відходів, задекларована виконавцями послуг з вивезення побутових відходів, не може перевищувати граничну вартість, затверджену рішенням виконавчого комітету від 21.06.2016 № 455 Про відшкодування додаткових витрат на вивезення та захоронення побутових відходів“.
3.4. Всі категорії споживачів послуг з вивезення побутових відходів з червня 2016 року відшкодовують перевізникам побутових відходів вартість послуг із захоронення побутових відходів у розмірі, передбаченому договорами, укладеними між перевізниками побутових відходів та суб’єктами господарювання, які здійснюють їх захоронення.
4. Фінансове забезпечення Програми

4.1. Відшкодування фактичних додаткових витрат на перевантаження та перевезення побутових відходів для всіх категорій споживачів в умовах форс-мажорних обставин здійснюється за рахунок міського бюджету м. Львова.
4.2. Фінансування додаткових витрат на перевантаження та перевезення побутових відходів здійснюється за рахунок бюджету розвитку міського бюджету м. Львова такими способами:
4.2.1. Способом внесення коштів на рахунок Львівського комунального підприємства Транспортна фірма Львівспецкомунтранс“ (за КТКВК 180409 “Внески органів місцевого самоврядування“ як внесок у статутний капітал підприємства) для подальшого здійснення розрахунків з виконавцями послуг з вивезення побутових відходів.
4.2.2. Способом внесення коштів на рахунок Львівських комунальних підприємств, що обслуговують житловий фонд, (за КТКВК 180409 “Внески органів місцевого самоврядування“ як внесок у статутні капітали підприємств) для подальшого здійснення розрахунків з виконавцями послуг з вивезення побутових відходів.
4.3. На Львівське комунальне підприємство Транспортна фірма Львівспецкомунтранс покладається реалізація завдань щодо здійснення обліку обсягів вивезення побутових відходів, додаткового пробігу транспортних засобів (власних або залучених на підставі договорів про перевезення), а також здійснення відшкодування перевізникам додаткових витрат на перевантаження та перевезення побутових відходів.
4.4. Львівське комунальне підприємство Транспортна фірма Львівспецкомунтранс та/або Львівські комунальні підприємства, що обслуговують житловий фонд, відшкодовують перевізникам побутових відходів додаткові витрати на перевантаження та перевезення побутових відходів на основі укладених між ними договорів.
5. Очікувані результати виконання Програми

5.1. У результаті виконання Програми очікується:
5.1.1. Забезпечення безперебійного вивезення побутових відходів з території м. Львова.
5.1.2. Недопущення погіршення санітарно-екологічного благоустрою м. Львова.
5.1.3. Запобігання шкідливому впливу побутових відходів на навколишнє середовище та здоров’я людини.
5.1.4. Забезпечення комфортних умов для перебування на території міста мешканців та гостей м. Львова.
Секретар ради А. Забарило

Візи:
В. о. директора департаменту
житлового господарства та
інфраструктури Ю. Голець

Директор департаменту
економічної політики І. Кулинич
Дата оприлюднення: 07/22/2016