УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА7-ма сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 1829


від 12/23/2021
Про затвердження Програми забезпечення реалізації інтересів мешканців населених пунктів Львівської міської територіальної громади та функціонування офісів Львівської громадиВідповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, враховуючи рішення виконавчого комітету від 13.08.2021 № 688 “Про затвердження Положень про управління територіального співробітництва та управління адміністрування громад департаменту міської агломерації Львівської міської ради та їх структур“, з метою створення механізму підтримки офісів Львівської громади міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програму забезпечення реалізації інтересів мешканців населених пунктів Львівської міської територіальної громади та функціонування офісів Львівської громади (додається).
2. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з містобудування.
Міський голова Андрій САДОВИЙДодаток
Затверджено
ухвалою міської ради
від ___________№____
ПРОГРАМА
забезпечення реалізації інтересів мешканців населених пунктів Львівської міської територіальної громади та функціонування офісів Львівської громади

Вступ

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 №718-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Львівської області» затверджено територію Львівської міської територіальної громади, до якої увійшли 19 населених пунктів: смт. Брюховичі, с. Великі Грибовичі, м. Винники, с. Воля-Гомулецька, с. Гряда, м. Дубляни, с. Завадів, с. Зарудці, с. Зашків, с. Збиранка, с. Лисиничі, с. Малехів, с. Малі Грибовичі, с. Малі Підліски, с. Підбірці, с. Підрясне, смт. Рудне, с. Рясне-Руське, с. Ситихів.
Основним завданням департаменту міської агломерації є забезпечення у межах чинного законодавства України і наданих повноважень організаційно-управлінських функцій з метою задоволення потреб і інтересів мешканців сіл, селищ та міст, які розташовані у межах Львівської міської територіальної громади.
В структуру департаменту міської агломерації входять 10 Офісів Львівської громади, які здебільшого розташовані в приміщеннях колишніх рад:
1. м. Винники, вул. Галицька, 20
2. смт. Рудне, вул. Грушевського, 55
3. смт. Брюховичі, вул. Ясна, 1
4. м. Дубляни, вул. Шевченка,4
5. с. Рясне-Руське, пл. Незалежності, 1
6. с. Великі Грибовичі, вул. Миру,1
7. с. Лисиничі, вул. Шевченка, 48
8. с. Гряда, вул. Шевченка, 38
9. с. Зашків, вул. Коновальця, 110-а
10. с. Малехів, вул. В. Івасюка,6
Приміщення, де розміщені Офіси Львівської громади потребують оновлення внутрішнього стану, модернізації з дотримання норм енергозбереження, покращення матеріально-технічного забезпечення.
В адміністративних будівлях колишніх рад також знаходяться приміщення, які в майбутньому можуть використовуватися для надання освітньо-культурних послуг, функціонування медіатек, для проведення національно-патріотичних заходів, облаштування кабінетів, створення робочих місць для старост та подальшого їх функціонування.
1. Мета і завдання

1.1. Метою впровадження Програми є досягнення стандартів надання адміністративних послуг у приєднаних громадах, відкритості та доступності влади, ефективності управління господарством громади, з використанням новітніх технологій у всіх сферах життєдіяльності.
1.2. У рамках Програми для Офісів Львівської громади передбачається:
1.2.1. Забезпечення для мешканців усіх населених пунктів Львівської міської територіальної громади доступу до послуг Львівської міської ради.
1.2.2. Підтримка та вдосконалення систем безпеки.
1.2.3. Підвищення рівня автоматизації управлінських процесів.
1.2.4. Впровадження сервісів для оптимізації комунікації між мешканцями та виконавчою владою.
1.2.5. Покращення комфортності умов мешканців для очікування та прийому старостами та керівниками офісів.
1.2.6. Прибирання, охорона та інше матеріально-технічне забезпечення Офісів Львівської громади, кабінетів старост.
1.2.7. Модернізація будівель, нежитлових приміщень з дотриманням норм енергозбереження, підготовка проектних пропозицій.
1.2.8. Встановлення на території населених пунктів Львівської міської територіальної громади інформаційних стендів, дорожніх вказівників щодо розміщення Офісів Львівської громади.
1.2.9. Забезпечення Офісів Львівської громади та старост необхідними послугами зв’язку та доступу до інформаційних баз даних.
1.2.10. Здійснення інформаційних та консультаційних заходів, інформування мешканців про заходи, що проводяться на території населених пунктів Львівської міської територіальної громади, та процеси реалізації потреб і інтересів мешканців, а також щодо інших питань участі громадян у місцевому самоврядуванні, розвитку та реалізації інструментів місцевої демократії.
1.2.11. Облаштування нових та впорядкування існуючих місць розташування пам’ятників та пам’ятних знаків, меморіальних таблиць.
1.2.12. Відзначення пам’ятних чи ювілейних дат, інших свят, покладання квітів на території населених пунктів Львівської міської територіальної громади.
1.2.13. Реалізація інших потреб та інтересів мешканців населених пунктів Львівської міської територіальної громади.
2. Очікувані результати

2.1. Очікуваними результатами реалізації Програми є:
2.1.1. Поліпшення матеріально-технічної бази Офісів Львівської громади департаменту міської агломерації, створення робочих місць для старост та подальшого їх функціонування, а саме: закупівля меблів, офісної техніки, технічного обладнання.
2.1.2. Підвищення якості надання послуг мешканцям населених пунктів Львівської міської територіальної громади, зокрема проведення поточного ремонту та переобладнання приміщень, створення належних умов для надання послуг маломобільним групам населення.
2.1.3. Своєчасне та ефективне реагування на проведення невідкладних робіт на територіях населених пунктів Львівської міської територіальної громади.
2.1.4. Придбання/оновлення засобів інформатизації (апаратного забезпечення, засобів зв’язку, ліцензійного програмного забезпечення тощо) їх сервісне обслуговування, оцифровування архівних документів приєднаних населених пунктів, наповнення інформаційних баз Львівської міської територіальної громади.
2.1.5. Оптимізація енергоспоживання, зокрема встановлення терморегуляторів.
2.1.6. Зменшення бюджетних витрат.
2.1.7. Підвищення рівня задоволення якістю послуг мешканцями населених пунктів Львівської міської територіальної громади.
3. Джерела фінансування

3.1. Фінансове забезпечення Програми здійснюється у межах кошторисних призначень, передбачених бюджетом Львівської міської територіальної громади та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством України.
3.2. Головним розпорядником коштів Програми є департамент міської агломерації Львівської міської ради.
3.3. Програма діє протягом 2022-2025 років.
4. Контроль за виконанням Програми

4.1. Загальний контроль за виконанням Програми здійснює заступник міського голови з містобудування.
4.2. Організацію виконання Програми здійснює департамент міської агломерації.Секретар ради Маркіян ЛОПАЧАК

Віза:

Директор департаменту
міської агломерації Юрій ЛУКАШЕВСЬКИЙДата оприлюднення: 12/28/2021