УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА
23-тя сесія 8-го скликання
УХВАЛА № 4121
від 12/14/2023
| Про внесення змін до ухвал міської ради від 26.12.2019 № 6107 та від 06.12.2022 № 2679 |  |
Керуючись Законами України "Про регулювання містобудівної діяльності", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про благоустрій населених пунктів", постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 № 198 "Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони", наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 "Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності", беручи до уваги висновки робочої групи, утвореної розпорядженням Львівського міського голови від 20.11.2019 № 611 "Про утворення робочої групи для врегулювання ситуації, яка склалася з тимчасовими спорудами для здійснення підприємницької діяльності, розміщеними на території м. Львова", з метою впорядкування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові міська рада ухвалила:
1. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 26.12.2019 № 6107 "Про здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова":
1.1. Доповнити перелік тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові за висновками робочої групи згідно з додатком 1 до цієї ухвали.
1.2. Доповнити перелік тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Сихівському районі м. Львова пунктом 312 згідно з додатком 2 до цієї ухвали, вилучивши відповідно пункт 112 з переліку тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Залізничному районі м. Львова, у зв’язку зі зміною адреси розміщення тимчасових споруд.
2. Управлінню комунальної власності департаменту економічного розвитку:
2.1. Укласти договори на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою для розміщення тимчасових споруд для суб’єктів підприємницької діяльності, перелічених у додатках 1 та 2 до цієї ухвали, терміном дії до 31.12.2025.
2.2. Здійснювати нарахування орендної плати для суб’єктів підприємницької діяльності, перелічених у додатку 1 до цієї ухвали, з 01.01.2020.
Відповідальний: начальник управління
комунальної власності департаменту
економічного розвитку.
3. Суб’єктам підприємницької діяльності, переліченим у додатках 1 та 2 до цієї ухвали:
3.1. До 30.04.2024 укласти договори на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою для розміщення тимчасових споруд.
3.2. До 30.06.2024 привести всю необхідну документацію на розміщення тимчасових споруд відповідно до законодавства України та отримати паспорти прив’язки тимчасових споруд.
4. Внести зміни до ухвали міської ради від 06.12.2022 № 2679 "Про окремі питання здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території Львівської міської територіальної громади у зв’язку із введенням воєнного стану", замінивши у пункті 1.1 слова "на період дії воєнного стану та протягом 90 днів з дати припинення чи скасування воєнного стану, але у будь-якому разі до 31.12.2023, за винятком тимчасових споруд, перелічених в додатках 1, 2 до цієї ухвали" словами "до 31.12.2025".
5. Робочій групі для врегулювання ситуації, яка склалася з тимчасовими спорудами для здійснення підприємницької діяльності, утвореній відповідно до розпорядження Львівського міського голови від 20.11.2019 № 611, проаналізувати результати інвентаризації тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Львівської міської територіальної громади та подати пропозиції міській раді на розгляд.
Термін: до 01.05.2024.
Відповідальний: керівник робочої
групи для врегулювання ситуації,
яка склалася з тимчасовими
спорудами для здійснення
підприємницької діяльності.
6. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з містобудування.
Міський голова Андрій САДОВИЙ
Додаток 1.doc Додаток 2.doc
|