УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА16-та сесія 6-го скликання

УХВАЛА № 3703


від 07/31/2014
Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності у м. Львові на 2014-2017 роки у частині забезпечення військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії УкраїниРозглянувши звернення військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України від 17.07.2014 № 1/19-569 (зареєстроване у Львівській міській раді 17.07.2014 за № 1.4-7545), керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про Національну гвардію в Україні“, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Комплексну програму профілактики злочинності у м. Львові на 2014-2017 роки у частині забезпечення військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України (додається).
2. Покласти координацію роботи з виконання заходів Комплексної програми профілактики злочинності у м. Львові на 2014-2017 роки у частині забезпечення військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України на керуючого справами виконкому і постійну комісію депутатської діяльності та законності.
3. Надати право виконавчому комітету за погодженням з постійною комісією фінансів та планування бюджету вносити зміни до спеціального фонду міського бюджету м. Львова для фінансового забезпечення Комплексної програми профілактики злочинності у м. Львові на 2014-2017 роки у частині забезпечення військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.
4. Виконавчому комітету здійснити придбання та передачу військовій частині 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України придбаних основних засобів у безоплатне користування терміном на 10 років, уклавши відповідний договір позички.
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови і постійну комісію депутатської діяльності та законності.Міський голова А. СадовийДодаток

Затверджено
ухвалою міської ради
від _____________ №_____

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА
профілактики злочинності у м. Львові на 2014-2017 роки у частині забезпечення військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України


1. Предмет Програми

Комплексну програму профілактики злочинності у м. Львові на 2014-2017 роки у частині забезпечення військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України (надалі – Програма) розроблено відповідно до вимог Закону України “Про Національну гвардію України“.
Військова частина 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України (надалі - військова частина 4114) складається з бойових підрозділів та підрозділів забезпечення.
Військова частина 4114 належить до числа частин постійної готовності. ЇЇ основними завданнями є підтримання високого рівня спроможності реалізувати бойовий потенціал під час виконання службово-бойових завдань.
Відповідно до вимог керівних документів основні зусилля командування військової частини 4114 направлені на підтримання належного рівня бойової готовності до виконання службово-бойових (бойових) завдань за призначенням, поліпшення бойової виправки та залагодження підрозділів, утримання озброєння, засобів активної оборони та індивідуального бронезахисту у постійній готовності до застосування, поліпшення якості несення чергової служби, обладнання та підготовка роботи пунктів управління, підвищення коефіцієнту технічної готовності автомобільної і бронетанкової техніки та поповнення матеріально-технічних запасів.
Існує потреба у поліпшенні побутових умов при проживанні у польових умовах. Для проживання необхідні палатки, спальні приладдя, електрогенератори.
Для забезпечення взаємодії необхідні захищені цифрові системи радіозв’язку.
При цьому, головна увага приділяється питанням укомплектованості підрозділів особовим складом, забезпеченості озброєнням, військовою технікою, засобами активної оборони та індивідуального бронезахисту, матеріальними засобами, злагодженості у роботі штабів, удосконалення системи пунктів управління, оповіщення та злагодженим діям чергової служби, чергового підрозділу.
2. Мета Програми

Основною метою Програми є підвищення ефективності реалізації єдиної державної політики у сфері захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій.
3. Відповідальні виконавці Програми

Відповідальним виконавцем Програми визначено військову частину 4114.
4. Перелік завдань і заходів Програми, напрямів використання бюджетних коштів

Перелік обладнання, що буде придбаватися на виконання цієї Програми визначається за окремим зверненням керівника військової частини 4114.

5. Обгрунтування способів і засобів розв’язання проблеми,
обсягів та джерел фінансування, строки виконання завдань, заходів

5.1. У Програмі передбачається реалізація комплексу заходів із забезпечення якісного виконання та належного рівня безпеки військовослужбовців військової частини 4114 під час виконання службово-бойових завдань з охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю у м. Львові та Львівській області, а також під час залучення для проведення АТО у східних регіонах України.
Громадський порядок у м. Львові забезпечується силами шести райвідділів внутрішніх справ Львівського міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області, Лінійного відділу на станції Львів та військової частини 4114. Відповідно до комплексного плану використання сил та засобів єдина дислокація у м. Львові передбачає 395 піших маршрутів патрулювання, 56 автомаршрутів (з них за військовою частиною 4114 закріплено 126 піших та 6 автомобільних маршрутів) та 10 маршрутів Лінійного відділу на станції Львів.
З початку загострення конфліктуючої ситуації на території східних областей України військово-оперативний резерв військової частини 4114 залучений до несення служби з охорони громадського порядку на території м. Києва та проведення АТО на території Донецької області. Військово-оперативний резерв частини залучається до несення служби у м. Маріуполі спільно з військовослужбовцями Міністерства оборони України.
Під час визначення конкретних завдань і заходів враховано їх взаємопов’язаність, повноту та всебічність.
Станом на сьогодні військова частина 4114 забезпечена засобами бронезахисту на 30% від потреби. Забезпечення бронежилетами 4 класу захисту КОРСАР-МЗС дасть змогу надійно захистити особовий склад під час виконання службово-бойових завдань, що, у свою чергу, також поліпшить ефективність виконання службово-бойових завдань за призначенням.
Виконання Програми забезпечить збереження життя і здоров’я військовослужбовців військової частини 4114 та суттєво поліпшить якість виконання завдань за призначенням.
6. Координація та контроль за ходом виконання Програми.

Контроль за ходом виконання Програми здійснюється відділом та посадовими особами, відповідальними за взаємодію з правоохоронними органами та оборонну роботу апарату Львівської міської ради.
Секретар ради В. Павлюк

Віза:

Керуючий справами виконкому М. Литвинюк