УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА7-ма сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 1824


від 12/23/2021
Про затвердження Програми забезпечення функціонування автоматизованої системи оплати проїзду у пасажирському транспорті загального користування Львівської міської територіальної громадиКеруючись ст. 91 Бюджетного кодексу України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті", ухвала Львівської міської ради від 08.07.2021 № 1081 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради”, беручи до уваги рішення виконавчого комітету від 23.04.2021 № 304 "Про визначення уповноваженої особи автоматизованої системи оплати проїзду у пасажирському транспорті загального користування у Львівській міській територіальній громаді", від 13.08.2021 № 690 "Про впровадження та функціонування автоматизованої системи оплати проїзду у пасажирському транспорті загального користування у Львівській міській територіальній громаді" та від 28.08.2021 № 726 "Про реалізацію пілотного проекту щодо формування послуги з перевезення пасажирів пасажирським транспортом на маршрутах загального користування у Львівській міській територіальній громаді", міська рада ухвалила:
1. Затвердити:
1.1. Програму забезпечення функціонування автоматизованої системи оплати проїзду у пасажирському транспорті загального користування Львівської міської територіальної громади (додаток 1).
1.2. Порядок здійснення покриття витрат на забезпечення функціонування автоматизованої системи оплати проїзду у пасажирському транспорті загального користування Львівської міської територіальної громади (додаток 2).
1.3. Розрахунок здійснення покриття витрат на забезпечення функціонування автоматизованої системи оплати проїзду у Львівській міській територіальній громаді (додаток 3).
2. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства.


Міський голова Андрій САДОВИЙ


Додаток.docxДодаток.docx
Дата оприлюднення: 12/28/2021