УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА2-га сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 125


від 02/25/2021
Про затвердження детального плану території у районі вул. Липова АлеяКеруючись ст. ст. 8, 19, п. 3 ст. 10 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності“, ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2011 № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні“, враховуючи рішення виконавчого комітету від 12.10.2018 № 1106 “Про розроблення детального плану території у районі вул. Липова Алея та внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.06.2017 № 478“, враховуючи матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території у районі вул. Липова Алея у м. Львові, довідку за результатами консультацій з органами виконавчої влади у процесі стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території у районі вул. Липова Алея, копію витягу з протоколу засідання № 19 архітектурно-містобудівної ради управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування від 14.09.2020, міська рада ухвалила:
1. Затвердити детальний план території у районі вул. Липова Алея у складі з розробленою планувальною структурою забудови території, планом червоних ліній вулично-дорожньої мережі, схемою функціонального зонування території (планом зонування території) з визначенням містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, пропозиціями з інженерного забезпечення та захисту території, заходами щодо дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних нормативів, вимог з ліквідації аварійних ситуацій та реалізації детального плану території.
2. Управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування:
2.1. Забезпечити доступність матеріалів містобудівної документації детальний план території у районі вул. Липова Алея шляхом її розміщення на офіційному сайті міської ради.
2.2. Здійснювати підготовку та надання вихідних даних на проектування об’єктів містобудування відповідно до рішень детального плану території у районі вул. Липова Алея та іншої затвердженої містобудівної документації.
Відповідальний: начальник управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування.
3. Департаменту містобудування здійснювати відведення нових земельних ділянок та зміну цільового призначення раніше відведених земельних ділянок відповідно до затвердженої містобудівної документації детального плану території у районі вул. Липова Алея.
Відповідальний: директор департаменту містобудування.
4. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з містобудування.
Міський голова А. Садовий
Дата оприлюднення: 03/11/2021