УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА2-га сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 61


від 02/04/2021
Про розгляд електронної петиції “Організація скверу по вулиці Панаса Мирного“Відповідно до ст. 231 Закону України “Про звернення громадян“, ухвал міської ради від 19.09.2019 № 5471 “Про затвердження Положення про електронні петиції у м. Львові“, від 15.07.2016 № 777 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“ міська рада ухвалила:
1. Підтримати електронну петицію “Організація скверу по вулиці Панаса Мирного“ згідно з додатком.
2. Відповідальним виконавчим органом за підготовку дорожньої карти реалізації петиції визначити департамент містобудування.
3. Департаменту містобудування:
3.1. У 30-ти денний строк розробити дорожню карту реалізації електронної петиції за участю автора та скерувати її на розгляд та затвердження постійній комісії міської інфраструктури, інженерного та житлового господарств та постійну комісію екології, природокористування та енергозбереження.
3.2. Після затвердження дорожньої карти реалізації петиції скерувати її до управління "Секретаріат ради".
Відповідальний: директор департаменту містобудування.
4. Управлінню "Секретаріат ради" забезпечити публікацію інформації щодо вирішення питання, порушеного петицією, на офіційному веб-сайті Львівської міської ради або на іншому спеціалізованому сайті.
Відповідальний: начальник управління "Секретаріат ради".
5. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію міської інфраструктури, інженерного та житлового господарств та постійну комісію екології, природокористування та енергозбереження.
Міський голова А. Садовий


Додаток
до ухвали міської ради
від ___________№____ПЕТИЦІЯ
“Організація скверу по вулиці Панаса Мирного“

Автор петиції: Фурдас-Шараєва Роксолана Олегівна
Джерело: Єдина система місцевих петицій e-dem.in.ua
Дата початку збору підписів: 18.09.2020
Дата набрання 500 голосів на підтримку петиції: 10.11.2020
Текст петиції

Згідно з Законом України "Про благоустрій населених пунктів" організацію благоустрою населених пунктів забезпечують місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до повноважень, установлених законом.
Громадяни у сфері благоустрою населених пунктів мають право:
1) користуватись об'єктами благоустрою населених пунктів;
2) брати участь в обговоренні правил та проектів благоустрою території населених пунктів;
3) вносити на розгляд місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій пропозиції з питань благоустрою населених пунктів.
Згідно зі статтею 5 Закону України "Про звернення громадян" особливою формою колективного звернення громадян до органу місцевого самоврядування є електронна петиція.
ТОМУ:
Звертаємось до влади міста з пропозицією облаштувати культурно-ландшафтний простір (сквер) вздовж вулиці Панаса Мирного (парна сторона, від буд. 22-а до вул. Тернопільської), який би об'єднував ділянку витоку Полтви на західній стороні та Храм Святих Кирила і Методія УГКЦ на східній. Ця територія, загальною площею понад 2 га, на даний час є доглянутою, проте не достатньо цивілізованою та знаходиться в густозабудованому індустріальному районі міста, де могла б бути чи не єдиним місцем для прогулянок та відпочинку місцевих жителів та працюючих.
Метою петиції є облагородження зеленої зони, збереження місцевої флори і фауни, створення інноваційного громадського простору з освітленням, пішохідними алеями та лавками.
Також вимагаємо не допустити забудову території підприємствами, установами, організаціями, ФОП з комерційною метою, об’єктами з торгово-офісними приміщеннями, магазинами, закладами харчування тощо. Дана ділянка повинна задовольняти потреби на культурне дозвілля та відпочинок громади, а не працювати на комерційний інтерес конкретного суб’єкта підприємницької діяльності.Секретар ради М. Лопачак

Віза:

Начальник управління
“Секретаріат ради“ Ю. Лукашевський
Дата оприлюднення: 02/11/2021