УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА2-га сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 80


від 02/04/2021
Про затвердження Програми утримання об'єктів вулично-дорожньої мережі у м. Винники, м. Дубляни, с. Малехові на 2021 рікЗ метою забезпечення належного санітарного утримання вулично-дорожньої мережі, тротуарів, зелених зон, зупинок громадського транспорту, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні“, "Про автомобільні дороги", "Про благоустрій населених пунктів", відповідно до Бюджетного кодексу України, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Програми утримання об'єктів вулично-дорожньої мережі у м. Винники, м. Дубляни, с. Малехові на 2021 рік (додається).
2. Виконавчому комітету Львівської міської ради забезпечити фінансування заходів Програми утримання об'єктів вулично-дорожньої мережі у м. Винники, м. Дубляни, с. Малехові на 2021 рік.
Відповідальний: керуючий справами
виконкому.
3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з містобудування.

Міський голова А. Садовий


Додаток
Затверджено
ухвалою міської ради
від ___________№____
ПРОГРАМА
утримання об'єктів вулично-дорожньої мережі у м. Винники, м. Дубляни,
с. Малехові на 2021 рік

1. Загальна частина

Одним з основних завдань органів місцевого самоврядування є забезпечення благоустрою населених пунктів, утримання територій населених пунктів у належному санітарному стані, збереження об'єктів загального користування.
У зв'язку із формуванням території Львівської міської територіальної громади у складі 20 населених пунктів обсяг завдань щодо благоустрою суттєво зріс, що потребує розширення кола виконавців. Більше того, вулично-дорожня мережа та елементи благоустрою таких населених пунктів як м. Винники, м. Дубляни та с. Малехів перебувають на утриманні комунальних підприємств, що функціонують на цих територіях. Зокрема, мова йде про комунальне підприємство "Добробут", комунальне підприємство "Міське виробниче управління житлово-комунального господарства м. Дубляни" (КП "МВУ ЖКГ м. Дубляни") та комунальне підприємство "Малехівський сокіл" (КП "Малехівський сокіл").
В той же час, період, пов'язаний із реорганізацію місцевих рад, що приєднуються до Львівської міської ради, ускладнює оперативне вирішення питань благоустрою, у тому числі залучення діючих комунальних підприємств місцевих рад, що припиняються.
2. Мета та завдання Програми

2.1. Метою Програми утримання об'єктів вулично-дорожньої мережі у м. Винники, м. Дубляни, с. Малехові на 2021 рік (надалі – Програма) є забезпечення реалізації діючими комунальними підприємствами КП "Добробут" КП "МВУ ЖКГ м. Дубляни" та КП "Малехівський сокіл" заходів щодо прибирання населених пунктів м. Винники, м. Дубляни та с. Малехова.
2.2. Завдання (заходи):
2.2.1. Якісне та своєчасне прибирання та утримання доріг, тротуарів, елементів благоустрою м. Винники, м. Дубляни та с. Малехів відповідно до пори року виконавцями (КП "Добробут", КП "МВУ ЖКГ м. Дубляни" та КП "Малехівський сокіл").
2.2.2. Своєчасна оплата послуг виконавцям відповідно до підтверджуючих документів на рахунок одержувачів в органах Державної казначейської служби України згідно з вимогами цієї Програми.
2.3. Очікуваний результат: належний санітарний стан території м. Винники, м. Дубляни, с. Малехова та створення умов для стабільної роботи комунальних підприємств при здійсненні своєї діяльності.
3. Виконавці Програми

3.1. Виконавцями та одержувачами бюджетних коштів Програми є:
3.1.1. Комунальне підприємство "Добробут" (КП "Добробут") на території м. Винники.
3.1.2. Комунальне підприємство "Міське виробниче управління житлово-комунального господарства м. Дубляни" (КП "МВУ ЖКГ м. Дубляни") на території м. Дубляни.
3.1.3. Комунальне підприємство "Малехівський сокіл" (КП "Малехівський сокіл") на території с. Малехова
4. Фінансування Програми

4.1. Джерелом фінансування заходів Програми є кошти загального фонду бюджету Львівської міської територіальної громади (КПКВ 0216030, КЕКВ 2610).
4.2. Головним розпорядником коштів є виконавчий комітет Львівської міської ради. Розпорядниками коштів є виконавчий комітет Винниківської міської ради, Дублянська міська рада та Малехівська сільська рада.
4.3. Розподіл обсягів фінансування заходів Програми затверджує головний розпорядник коштів з помісячною розбивкою.
4.4. Фінансування заходів Програми здійснює розпорядник коштів на відповідні рахунки виконавців як одержувачів коштів, відкриті в органах Державної казначейської служби України.
4.5. Виконавці заходів Програми можуть відшкодовувати такі витрати підприємства з кожного окремого виду робіт:
4.5.1. Оплата праці працівників.
4.5.2. Нарахування на заробітну плату, профвнески.
4.5.3. Придбання запасних частин до машин та механізмів, обладнання та інвентарю, паливно-мастильних матеріалів.
4.5.4. Поточний ремонт обладнання, інвентарю та технічне обслуговування машин та механізмів.
4.5.5. Оплата податків i зборів.
4.5.6. Оплата послуг з обов’язкового страхування та технічного огляду автомобілів.
4.6. Підставою для проведення фінансування заходів Програми є:
4.6.1. Наявність затверджених кошторисів видатків та фінансових планів виконавців.
4.6.2. Наявність укладених відповідних договорів на постачання матеріалів та субвиконання робіт.
4.7. Складання та подання звітності про використання бюджетних коштів здійснюють виконавці Програми (одержувачі бюджетних коштів) до управлінні державної казначейської служби за формами та у терміни, встановлені Державною казначейською службою України.

5. Координація та контроль за виконанням Програми

5.1. Координацію та контроль за виконанням Програми здійснює виконавчий комітет Львівської міської ради та департамент міської агломерації.Секретар ради М. Лопачак

Віза:

Директор департаменту
міської агломерації Н. Алєксєєва
Дата оприлюднення: 02/08/2021