УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА13-та сесія 5-го скликання

УХВАЛА № 2646


від 05/10/2009
Про присвоєння почесних відзнак територіальної громади м.ЛьвоваКеруючись ухвалою міської ради від 28.02.2008 № 1579 Про затвердження Положення про почесні відзнаки територіальної громади м.Львова, міська рада ухвалила:
1. За визначний внесок у національне відродження України, багаторічну подвижницьку діяльність на ниві збереження та популяризації духовної спадщини українського народу, особисті заслуги у розвитку музейної справи у м.Львові присвоїти звання Почесний громадянин міста Львова Возницькому Борису Григоровичу, директору Львівської галереї мистецтв, Герою України, лауреату національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженому працівнику культури України, члену-кореспонденту Академії мистецтв України, голові ради директорів музеїв Львова.
2. За видатні спортивні досягнення, що сприяли підняттю престижу м.Львова на державному та міжнародному рівнях, присвоїти звання Львів’янин року Іванчуку Василю Михайловичу, міжнародному гросмейстеру з шахів, чемпіону Європи та шахових Олімпіад, переможцю багатьох турнірів та чемпіонатів.
3. За вагомий внесок кількох поколінь родини Слободянів у розвиток духовного і культурного середовища Галичини, збереження та поширення високих моральних цінностей у суспільстві, розвиток науки і мистецтва присвоїти звання Шляхетна львівська родина родині Слободянів.
Міський голова А.Садовий