УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА3-тя сесія 7-го скликання

УХВАЛА № 744


від 07/01/2016
Про затвердження Комплексної програми підтримки підрозділів ДСНС України у Львівській області, які беруть участь у ліквідації пожежі та наслідків зсуву на території сміттєзвалища у селі Великі ГрибовичіВідповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою створення механізму підтримки підрозділів ДСНС України у Львівській області, які беруть участь у ліквідації пожежі та наслідків зсуву на території сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі, міська рада ухвалила:
1. Затвердити Комплексну програму підтримки підрозділів ДСНС України у Львівській області, які беруть участь у ліквідації пожежі та наслідків зсуву на території сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі (додається).
2. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови.Додаток
Затверджено
ухвалою міської ради
від___________№____

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА
підтримки підрозділів ДСНС України у Львівській області, які беруть участь у ліквідації пожежі та наслідків зсуву на території сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі

Вступ

Комплексна програма підтримки підрозділів ДСНС України у Львівській області (надалі Програма) - це комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні з метою сприяння вирішенню питань матеріально-побутового забезпечення підрозділів ДСНС України у Львівській області та волонтерів, які беруть участь у ліквідації пожежі та наслідків зсуву на території сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі.
У рамках Програми передбачається надання допомоги особам рядового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області та волонтерів, зокрема: забезпечення матеріально-технічними засобами, іншими необхідними матеріалами, харчуванням.
1. Загальні положення

1. Програма передбачає надання матеріально-технічної допомоги та забезпечення харчуванням структурних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, які беруть участь у ліквідації пожежі на території сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі.
2. Мета і завдання

Метою Програми є підтримка підрозділів, які беруть участь у гасінні пожежі на території сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі.
Основними завданням Програми є попередження загибелі та каліцтва учасників ліквідації пожежі, забезпечення потреб у медичному обслуговуванні, забезпечення харчуванням, сприяння у забезпеченні технічними засобами та іншими матеріалами.
3. Очікувані результати

Мінімізація негативних наслідків для пожежно-рятувального складу від участі у ліквідації пожежі на сміттєзвалищі.
Поліпшення матеріально-технічного оснащення пожежно-рятувальних служб.
4. Джерела фінансування

Фінансування Програми здійснюється за рахунок видатків бюджету розвитку міського бюджету м. Львова та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством України.
Необхідна сума видатків на фінансування Комплексної програма підтримки підрозділів ДСНС України у Львівській області, які беруть участь у ліквідації пожежі та наслідків зсуву на території сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі становить 252,760 тис. грн., передбачених на відповідний рік за КТКВ 180409 "Внески органів місцевого самоврядування у статутні капітали суб’єктів підприємницької діяльності" як поповнення до статутного капіталу КП "Адміністративно-технічне управління".
Секретар ради А. Забарило

Віза:

Директор департаменту
економічної політики І. Кулинич


Дата оприлюднення: 07/06/2016