УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА17-та сесія 8-го скликання

УХВАЛА № 3413


від 07/06/2023
Про реалізацію інвестиційного проєкту "Створення Дослідного центру для студентів інженерних спеціальностей на вул. Каліча Гора, 5"Розглянувши звернення асоціації "Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг" (зареєстроване у Львівській міській раді від 20.06.2023 за № 2-11363-001), керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до ухвали міської ради від 18.07.2013 № 2547 "Про затвердження Положення про здійснення інвестиційної діяльності у м. Львові", з метою створення простору для якісних наукових, міжсекторальних досліджень та залучення інвестиційних коштів для відновлення і збереження об’єкта комунальної власності на вул. Каліча Гора, 5, міська рада ухвалила:
1. Затвердити:
1.1. Об'єкт інвестування – нежитлову будівлю під літерою "А-3" загальною площею 1352 кв. м на вул. Каліча Гора, 5 (вид робіт – капітальний ремонт).
1.2. Інвестиційний проєкт "Створення Дослідного центру для студентів інженерних спеціальностей на вул. Каліча Гора, 5" (додаток 1).
1.3. Положення про умови проведення конкурсу з вибору інвестора для реалізації інвестиційного проєкту "Створення Дослідного центру для студентів інженерних спеціальностей на вул. Каліча Гора, 5" (додаток 2).
1.4. Проєкт інвестиційного договору (додаток 3).
2. Визначити відділ освіти Галицького та Франківського районів управління освіти департаменту розвитку замовником – стороною інвестиційного договору, який укладатиметься з переможцем інвестиційного конкурсу.
3. Уповноважити начальника відділу освіти Галицького та Франківського районів управління освіти департаменту розвитку підписати інвестиційний договір та інші договори, угоди, заяви і документи у рамках виконання заходів інвестиційного проєкту.
4. Уповноважити управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку виконувати функції організатора конкурсу та здійснити підготовку необхідних матеріалів і організаційних заходів щодо підготовки інвестиційного конкурсу.
5. Юридичному департаменту підготувати та подати на наступне пленарне засідання міської ради проект ухвали щодо включення об’єкта інвестування – нежитлової будівлі загальною площею 1352 кв. м на вул. Каліча Гора, 5 до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації.
Відповідальний: директор юридичного
департаменту.
6. Контроль за виконанням ухвали покласти на першого заступника міського голови – заступник міського голови з економічного розвитку.Міський голова Андрій САДОВИЙ

Додатки.docxДодатки.docx
Дата оприлюднення: 07/18/2023